Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!

Join the forum, it's quick and easy

Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Paris the city of love...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)
Дървеният мост   EmptyДървеният мост   I_voting_barДървеният мост   Empty 
Serena Van Der Woodsen. (584)
Дървеният мост   EmptyДървеният мост   I_voting_barДървеният мост   Empty 
Alisa Kerr (387)
Дървеният мост   EmptyДървеният мост   I_voting_barДървеният мост   Empty 
Alison Rotwailer. (340)
Дървеният мост   EmptyДървеният мост   I_voting_barДървеният мост   Empty 
Charlie Rhodes (331)
Дървеният мост   EmptyДървеният мост   I_voting_barДървеният мост   Empty 
Barbara. (317)
Дървеният мост   EmptyДървеният мост   I_voting_barДървеният мост   Empty 
Никол Мур (248)
Дървеният мост   EmptyДървеният мост   I_voting_barДървеният мост   Empty 
Caroline Forbes (163)
Дървеният мост   EmptyДървеният мост   I_voting_barДървеният мост   Empty 
Blair Waldorf. (144)
Дървеният мост   EmptyДървеният мост   I_voting_barДървеният мост   Empty 
Dean Winchester (141)
Дървеният мост   EmptyДървеният мост   I_voting_barДървеният мост   Empty 

Latest topics
» Споделете вашите банери!
Дървеният мост   EmptyСъб Юли 28, 2012 12:28 am by Дерек Вон Монро.

» Себастиян Клейтън
Дървеният мост   EmptyВто Юни 12, 2012 4:33 pm by Себастиян Клейтън

» Смяна на лик/име.
Дървеният мост   EmptyВто Май 15, 2012 7:02 pm by Alison Rotwailer.

» I feel you close, I feel you breathe And now it's like you're here You're haunting me.You're the reason that we started this fight
Дървеният мост   EmptyЧет Апр 26, 2012 8:36 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ария Мономъри
Дървеният мост   EmptyНед Апр 15, 2012 1:56 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Айфеловата кула
Дървеният мост   EmptyПет Апр 13, 2012 10:47 am by Amelie

» Търся си другарче за РП.
Дървеният мост   EmptyВто Апр 10, 2012 6:41 am by Amelie

» Търся си...
Дървеният мост   EmptyПон Апр 09, 2012 10:50 am by Caroline Forbes

» Имение "Castillo Caribe"
Дървеният мост   EmptyПон Апр 09, 2012 9:42 am by Amelie

Дървеният мост   Zru4I Дървеният мост   KYs6h Дървеният мост   KjNYY Дървеният мост   7RGJk Дървеният мост   KXcth
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Окт 27, 2021 6:18 am
Visitors
Дървеният мост   Flags_1

Дървеният мост

2 posters

Go down

Дървеният мост   Empty Дървеният мост

Писане by Serena Van Der Woodsen. Пет Дек 30, 2011 3:23 pm

Дървеният мост   32070-bigthumbnail
Serena Van Der Woodsen.
Serena Van Der Woodsen.
Queen
Queen

Брой мнения : 584
Join date : 28.12.2011

Върнете се в началото Go down

Дървеният мост   Empty Re: Дървеният мост

Писане by Caroline Forbes Съб Мар 31, 2012 8:19 am

Тъкмо бях пристигнала в града. Беше наистина страхотно място. Щеше да ми хареса да живея тук. Да избягам от предишния си живот и да започна начисто, а това беше идеалното място. Да се запозная с нови хора, да завържа нови приятелства. Да започна нов живот.
Реших да избягам замалко от това оживено място и да отида някъде на спокойствие. Където да ловувам, защото бях изгладняла, а мислех да се придържам към "вегетарианския" ми начин на живот. Тръгнах и след известно време стигнах гората. Навлязох вътре и стигнах някакъв дървен мост. Тъкмо щях да започна лова си когато долових нечие присъствие. Чух ясното и до болка познатото ми биене на човешко сърце. Огледах се предпазливо. Отнякъде идваше човек. Точно сега ли!? Когато бях гладна и кой знаеше какво можех да направя. Трябваше да се контролирам. Дали трябваше да се скрия, за да не ме види.
Беше късно. Усетих нечии поглед вперен в мен. Обърнах се светкавично и съзрях някакво момиче.
Caroline Forbes
Caroline Forbes
Vampire
Vampire

Брой мнения : 163
Join date : 28.03.2012

http://vampdiaries-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дървеният мост   Empty Re: Дървеният мост

Писане by Serena Van Der Woodsen. Съб Мар 31, 2012 9:10 am

Честно казано ми писна от капризите на Блеър,от това че Нейт цяла зима го няма и дори не знам къде е.Трябваше да премисля всичко и да намеря приоритетите в живота си,а така нямаше да стане.Трябваше да се отърся от шумотевицата в града и да отида на някое по-спокойно място,а мостът край реката беше иделното място.
Облякох по-удобни дрехи,да не бяха 15 сантиметрови токчета,но кецовете бяха 15 пъти по-удобни от тях,въпреки че вече бях свикнала да ходя на тях.Вързах косата си на опашка,обух прилепнали по крака дънки,една тениска и късо черно яке в лучай,че ми стане студено.Взех телефона си,защото все пак майка ми можеше да ми звънне,но го оставих на вибрация.
След около 40 минути стигнах на мястото,вървях бавно и доста замислена,но съзрях някакво момиче пред мен.
-Хей!
Казах мило,но и леко изненадано.
-Не очаквах да видя някого тук..
Засмях се и протегнах ръка към момичето.
-Серина..Ван..Просто Серина.
Усмихнах се мило.Не исках да разбира коя съм,защото сигурно и тя щеше да ме сметне за надута,както всички останали.
Serena Van Der Woodsen.
Serena Van Der Woodsen.
Queen
Queen

Брой мнения : 584
Join date : 28.12.2011

Върнете се в началото Go down

Дървеният мост   Empty Re: Дървеният мост

Писане by Caroline Forbes Съб Мар 31, 2012 11:07 am

Момичето остана изненадано от това да ме види тук. Явно не бе очаквала да срещне някого тук изобщо. Тя ми се усмихна мило и ми се представи. Казваше се Серина. Аз също я дарих с една мила усмивка. Само ако знаеше какво съм и какво правя тук изобщо нямаше да ми се усмихва така, помислих си. Засмях се леко.
- Здрасти! Аз съм Керълайн.
Представих й се и стиснах ръката й. Последва минута неловко мълчание, но аз побързах да го наруша. Все пак по характер съм си бъбрива. Винаги има за какво да се говори с мен.
- Та ти какво правиш тук?
Попитах я. Беше ми интересно какво търси тук. Все пак сигурно не е нова като мен и сигурно има много приятели, с които да се мотае вместо да се разхожда из гората, сама.
Caroline Forbes
Caroline Forbes
Vampire
Vampire

Брой мнения : 163
Join date : 28.03.2012

http://vampdiaries-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дървеният мост   Empty Re: Дървеният мост

Писане by Serena Van Der Woodsen. Съб Мар 31, 2012 11:17 am

Момичето изглеждаше проятно и за щастие не ме позна!Вече ми беше писнало хора да ме спират по улиците и да ми казват"ей ти си Серина Ван Дер Уудсън,нали?!"И всичко това..благодарение на тъпият блог на Клюкарката.Е,не само...вярно,че бях и от известна фамилия в най-богатият квартал на Париж,но..както и да е!Не исках да се ядосвам допълнително.
-Аз ли...ами..пречиствам си мислите.
Засмях се неловко и седнах на един голям камък близо до дървената пътека.
-Ами ти?Изненада ме честно казано.
Усмихнах се на момичето и се загледах във водата,която всъщност действаше доста успокояващо!
Serena Van Der Woodsen.
Serena Van Der Woodsen.
Queen
Queen

Брой мнения : 584
Join date : 28.12.2011

Върнете се в началото Go down

Дървеният мост   Empty Re: Дървеният мост

Писане by Caroline Forbes Съб Мар 31, 2012 11:33 am

Какво правех тук ли? "Ами малко съм гладна и в момента съм на вампирска диета, затова дойдох тук да половувам малки сладки зайчета и да им изпия кръвта.", помислих си и се засмях. Серина седна на един камък и се загледа в течащата вода.
- Разхождам се на спокойствие. В Париж все пак е доста оживено и понякога ти се иска да се измъкнеш замалко. Да подишаш чист въздух на спокойствие.
Отвърнах й. Е, доколкото можехме да дишаме ние, вампирите. Винаги умеех да измислям какви ли не лъжи. Винаги съм била добра в тази част. И обикновено винаги ми вярваха.
Това момиче ми се хареса, беше мило.
- Аз съм нова в града, не го познавам много добре. Наскоро пристигнах.
Завързах някакъв разговор. Надявах се Серина да ми обобщи набързо как стоят нещата тук. Все пак ако щях да оставам трябваше да опозная града и жителите му.
Caroline Forbes
Caroline Forbes
Vampire
Vampire

Брой мнения : 163
Join date : 28.03.2012

http://vampdiaries-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дървеният мост   Empty Re: Дървеният мост

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите