Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!

Join the forum, it's quick and easy

Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Paris the city of love...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)
Тъмната част на гората  EmptyТъмната част на гората  I_voting_barТъмната част на гората  Empty 
Serena Van Der Woodsen. (584)
Тъмната част на гората  EmptyТъмната част на гората  I_voting_barТъмната част на гората  Empty 
Alisa Kerr (387)
Тъмната част на гората  EmptyТъмната част на гората  I_voting_barТъмната част на гората  Empty 
Alison Rotwailer. (340)
Тъмната част на гората  EmptyТъмната част на гората  I_voting_barТъмната част на гората  Empty 
Charlie Rhodes (331)
Тъмната част на гората  EmptyТъмната част на гората  I_voting_barТъмната част на гората  Empty 
Barbara. (317)
Тъмната част на гората  EmptyТъмната част на гората  I_voting_barТъмната част на гората  Empty 
Никол Мур (248)
Тъмната част на гората  EmptyТъмната част на гората  I_voting_barТъмната част на гората  Empty 
Caroline Forbes (163)
Тъмната част на гората  EmptyТъмната част на гората  I_voting_barТъмната част на гората  Empty 
Blair Waldorf. (144)
Тъмната част на гората  EmptyТъмната част на гората  I_voting_barТъмната част на гората  Empty 
Dean Winchester (141)
Тъмната част на гората  EmptyТъмната част на гората  I_voting_barТъмната част на гората  Empty 

Latest topics
» Споделете вашите банери!
Тъмната част на гората  EmptyСъб Юли 28, 2012 12:28 am by Дерек Вон Монро.

» Себастиян Клейтън
Тъмната част на гората  EmptyВто Юни 12, 2012 4:33 pm by Себастиян Клейтън

» Смяна на лик/име.
Тъмната част на гората  EmptyВто Май 15, 2012 7:02 pm by Alison Rotwailer.

» I feel you close, I feel you breathe And now it's like you're here You're haunting me.You're the reason that we started this fight
Тъмната част на гората  EmptyЧет Апр 26, 2012 8:36 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ария Мономъри
Тъмната част на гората  EmptyНед Апр 15, 2012 1:56 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Айфеловата кула
Тъмната част на гората  EmptyПет Апр 13, 2012 10:47 am by Amelie

» Търся си другарче за РП.
Тъмната част на гората  EmptyВто Апр 10, 2012 6:41 am by Amelie

» Търся си...
Тъмната част на гората  EmptyПон Апр 09, 2012 10:50 am by Caroline Forbes

» Имение "Castillo Caribe"
Тъмната част на гората  EmptyПон Апр 09, 2012 9:42 am by Amelie

Тъмната част на гората  Zru4I Тъмната част на гората  KYs6h Тъмната част на гората  KjNYY Тъмната част на гората  7RGJk Тъмната част на гората  KXcth
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Окт 27, 2021 6:18 am
Visitors
Тъмната част на гората  Flags_1

Тъмната част на гората

3 posters

Go down

Тъмната част на гората  Empty Тъмната част на гората

Писане by Serena Van Der Woodsen. Пет Дек 30, 2011 3:17 pm

Тъмната част на гората  Gora
Serena Van Der Woodsen.
Serena Van Der Woodsen.
Queen
Queen

Брой мнения : 584
Join date : 28.12.2011

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората  Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Alisa Kerr Съб Мар 10, 2012 4:45 pm

От тук минавах за път към домът ми. Беше доста страшно и колкото по-навътре навлизах ставаше все по-тъмно и тъмно. Когато минавах от тук винаги ме е било страх и продължаваше да ме е страх, но смятах, че няма място за страх. Гледах да карам по-бързо, но и да внимавам, защото имаше много кални места и можеше да заседна. Оглеждах се и внимавах. За жалост това което си мислих стана. Затънах в кална локва. Наложи ми се за изляза, но нямаше какво да правя.. На много малко места имаше обхват. И затова излязох от колата и продължих пеша. Надявах се скоро да стигна по-светлите пътища. Но като гледах май нямаше да ме огрее щастието. Продължавах да вървя. Беше доста хладно.. макар, че бях с дебели дрехи ме пронизваше студеният вятър, който духаше. Косите ми се мятаха и се попадаха в очите ми. И си казах " Как може да нямам поне малко късмет "
Alisa Kerr
Alisa Kerr
Human
Human

Брой мнения : 387
Join date : 28.02.2012
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората  Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Tomas Blackburn. Съб Мар 10, 2012 5:09 pm

Както всеки вампир, така и аз и аз обичах да ходя в гората. Някакси там се чувствах по-спокоен, инстински и някакси самия аз. Странно, дам. Обикалях си аз напред-назад с онази супер бърза вампирска скорост. Относох се. Нямах никаква представа всъщност накъде отивам. След като се препънах в няколко клона, строполясах в някй-друг храст се блъснах в нещо доста по-солидно и голямо. Добре де...грубо исказване за хубаво русокосо момиче. Спрях се и погледнах в нея. Беше наистина уплашена.
- Извинявай! Добре ли си?
Извиних й се и я вдигнах от земята. Тогава наистина успях да се загледам в нея. Очите й, лицето й... Беше ми толкова толкова позната.
- Хммм...познаваме ли се? - попитах я аз.
Tomas Blackburn.
Tomas Blackburn.
Vampire
Vampire

Брой мнения : 5
Join date : 10.03.2012

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората  Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Alisa Kerr Съб Мар 10, 2012 5:16 pm

Както си вървях някой ме връхлетя отстрани. Беше ужасно. Никой не ме е бутал така..
- Леле.. !
Възкликнах, а след малко някакъв познат мъж ме вдигна от земята и аз го огледах .. а той мен.
- Познаваме ли се ?
Попита , а аз се почесох по главата. Заметнах коса зад ухото си и го изгледах още веднъж. След малко ококорих очи и казах:
- Томассссс .. ?
Останах така няколко секунди и усмивката ми се появи.
Alisa Kerr
Alisa Kerr
Human
Human

Брой мнения : 387
Join date : 28.02.2012
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората  Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Tomas Blackburn. Съб Мар 10, 2012 5:29 pm

Извадих един "умен" поглед. Или по-скоро прикривах онова тъпо изражение, с което човек прикрива напреженията в празната си главица, когато се опитва да си спомни нещо. Изгледах момичето още няколко пъти и все пак се досетих.
- Алиса?
Казах многозначително аз. Преди време...ами не бях точно приятели, но се засичахме отвреме-навреме барове, дискотеки ии хмм...да случваха се някои неща.
- Е, накъде заходила по това време в гората? А?
- Не е ли страшно за дребос като тебе?
Започнах да задавам въпроси, въпреки че все още не бях напълно обеден в това с точно кого разговарях.
Tomas Blackburn.
Tomas Blackburn.
Vampire
Vampire

Брой мнения : 5
Join date : 10.03.2012

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората  Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Alisa Kerr Съб Мар 10, 2012 5:44 pm

- Е, накъде заходила по това време в гората? А?
- Не е ли страшно за дребос като тебе?
Зададе ми няколко въпроса.. Засмях се и му отговорих:
- Ами страшничко си е, но какво да се прави като нямам късмет. Колата ми е на 1 , 2 километра назад, а аз вървя пеш към вкъщи и изведнъж ти ми налиташ.. и стана супер..
Разказах му накратко..
- Ами ти какво правиш вампирче.. м какво ли питам..
Направих тъпа физиономия.
Alisa Kerr
Alisa Kerr
Human
Human

Брой мнения : 387
Join date : 28.02.2012
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на гората  Empty Re: Тъмната част на гората

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите