Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!

Join the forum, it's quick and easy

Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Paris the city of love...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyАпартаментът на Дийн Уинчестър I_voting_barАпартаментът на Дийн Уинчестър Empty 
Serena Van Der Woodsen. (584)
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyАпартаментът на Дийн Уинчестър I_voting_barАпартаментът на Дийн Уинчестър Empty 
Alisa Kerr (387)
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyАпартаментът на Дийн Уинчестър I_voting_barАпартаментът на Дийн Уинчестър Empty 
Alison Rotwailer. (340)
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyАпартаментът на Дийн Уинчестър I_voting_barАпартаментът на Дийн Уинчестър Empty 
Charlie Rhodes (331)
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyАпартаментът на Дийн Уинчестър I_voting_barАпартаментът на Дийн Уинчестър Empty 
Barbara. (317)
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyАпартаментът на Дийн Уинчестър I_voting_barАпартаментът на Дийн Уинчестър Empty 
Никол Мур (248)
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyАпартаментът на Дийн Уинчестър I_voting_barАпартаментът на Дийн Уинчестър Empty 
Caroline Forbes (163)
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyАпартаментът на Дийн Уинчестър I_voting_barАпартаментът на Дийн Уинчестър Empty 
Blair Waldorf. (144)
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyАпартаментът на Дийн Уинчестър I_voting_barАпартаментът на Дийн Уинчестър Empty 
Dean Winchester (141)
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyАпартаментът на Дийн Уинчестър I_voting_barАпартаментът на Дийн Уинчестър Empty 

Latest topics
» Споделете вашите банери!
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyСъб Юли 28, 2012 12:28 am by Дерек Вон Монро.

» Себастиян Клейтън
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyВто Юни 12, 2012 4:33 pm by Себастиян Клейтън

» Смяна на лик/име.
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyВто Май 15, 2012 7:02 pm by Alison Rotwailer.

» I feel you close, I feel you breathe And now it's like you're here You're haunting me.You're the reason that we started this fight
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyЧет Апр 26, 2012 8:36 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ария Мономъри
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyНед Апр 15, 2012 1:56 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Айфеловата кула
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyПет Апр 13, 2012 10:47 am by Amelie

» Търся си другарче за РП.
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyВто Апр 10, 2012 6:41 am by Amelie

» Търся си...
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyПон Апр 09, 2012 10:50 am by Caroline Forbes

» Имение "Castillo Caribe"
Апартаментът на Дийн Уинчестър EmptyПон Апр 09, 2012 9:42 am by Amelie

Апартаментът на Дийн Уинчестър Zru4I Апартаментът на Дийн Уинчестър KYs6h Апартаментът на Дийн Уинчестър KjNYY Апартаментът на Дийн Уинчестър 7RGJk Апартаментът на Дийн Уинчестър KXcth
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Окт 27, 2021 6:18 am
Visitors
Апартаментът на Дийн Уинчестър Flags_1

Апартаментът на Дийн Уинчестър

2 posters

Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Dean Winchester Чет Мар 01, 2012 3:32 pm

Апартаментът на Дийн Уинчестър Apartment
Апартаментът на Дийн Уинчестър OnnvX
Dean Winchester
Dean Winchester
Human
Human

Брой мнения : 141
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Samara. Чет Мар 01, 2012 4:26 pm

Волностите им в бара приключиха по твърде неприятен начин.. Разбира се, Дийн не пропусна възможност да се направи на мъж, дори и това да му струваше работата.. Самара щеше да оправи нещата, но по - късно. Сега имаше по - важни занимания, които съвсем не включваха делови въпроси !
Вървяха бавно, смееха се на всякакви глупости.. Приличаха на млади напушени тийнейджъри, които умееха да се забавляват. И как не ! Самара вървеше с чисто нова цигара, която току - що бе запалила. Обичаше порока си повече от всичко !
- Ето ги .. - каза шеговито и пъргаво бръкна в джоба на дънките му изваждайки малките метални ключове за входната врата на апартамента му. Не ! Не му ги даде, а самостоятелно и нахално отключи вратата с едно леко движение на ръката си.. Влезе първа както подобаваше за дамите. Усмихна се и затвори очи вдишвайки от стайният аромат.. Миризмата му бе навсякъде !
- Мога да пуша тук, нали ?
Samara.
Samara.
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 43
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Dean Winchester Чет Мар 01, 2012 5:03 pm

Излязохме от бара и директно се запътихме към апартамента ми,който не беше много далече за щастие.Но госпожицата естествено трябваше да покапризничи и да ме кара да я нося на конче.Не че беше тржка,най-много 50 килограма,които не бяха нищо.Хилехме се като луди,ръчкахме се..абе като 14-15 годишни бяхме,но това нямаше значение.
Най-сетне пристигнахме у дома,естествено Самара влезе първа, а аз след нея,хвърляйки якето си на дивана направо се насочих към кухненския плот,на който имаше пепелник.Взех го и го оставих на малката масичка в хола.
-Можеш..
Казах,приближавайки се до нея и обвих ръце около талията й като притиснах крехкото й тяло до моето.
Dean Winchester
Dean Winchester
Human
Human

Брой мнения : 141
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Samara. Чет Мар 01, 2012 5:21 pm

Отново същата картинка ! Той й остави стъкленият пепелник и нежно обви ръце около крехкото й тяло. Древната можеше да усети топлината на тялото му, харесваше й ! Бе различно, разконцентриращо.. Дръпна от цигарата и се обърна към него, за поредната кратичка целувка. Просто игра ! Карио обожаваше да го прави, забавляваше се от факта, че можеше да я има , а не я получаваше докато тя не решеше..
- Какво ще правим сега ? - попита спонтанно. Отскубна се от прегръдката му и пъргаво загаси цигарата си. Бе решила, че е време да престане поне засега.. Бавно мина покрай него и грижливо почисти пепелника.. Постави го на мястото му и се върне при Него..
- Сега пак ще трябва да оправям кашите ти.. - промърмори саркастично и внимателно допря устни до врата му..
Samara.
Samara.
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 43
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Dean Winchester Чет Мар 01, 2012 7:45 pm

Ах как обичах устните й.Толкова сладки и сякаш бях пристрастен към тях.Странното беше,че със Сам бяхме нещо като..приятели,но които и правеха секс за удоволствие.Нямаше по-сериозни чувства..беше странно,но и забавно.Обичах я по един странен и необясним начин.Както и да е..Мразех в такива моменти да не е в прегръдките ми,сякаш бях като...риба на сухо.Завъртях се и отново обвих ръце около талията й допирайки устните до врата й,като прокарах горещият си дъх по кожата й стигайки до ухото й.
-После ще мислим за това,Барби..
Казах тихичко до ухото й,а в следващият миг я целунах страстно,заравяйки ръце в косите й.
Dean Winchester
Dean Winchester
Human
Human

Брой мнения : 141
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Samara. Чет Мар 01, 2012 8:04 pm

Самара потръпна едва ли не за десетен път тази вечер ! Отново предпочиташе човек пред собственият си вид, но какво значение имаше !? Никой не можеше да й предостави тази любвеобилна топлина, нежност .. Затвори очи инстинктивно. Стисна ги толкова силно, че почти напълно загуби безупречната си ориентация.
В стаята се проточи злокобна тишина, чуваше се единствено тихият звук от събирането и разделянето на жадните им устни.. Госпожица Карио бе нетърпелива що се отнасяше до предстоящото и съвсем не й бе нужно да вижда бъдещето, за да разбере какво следва. Всички бяха така открити , като отворена книга за нея, а Дийн.. Той най - вече ! Плавно го събори на пода бегло внимавайки да не го нарани.. Понякога забравяше на какво е способна в обятията му..
- Съблечи се ! - заповяда, но така й не помръдна от него. Вместо това сама се зае да удовлетворява желанието си..
Samara.
Samara.
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 43
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Dean Winchester Чет Мар 01, 2012 8:21 pm

Ставаше ми още по-хубаво,защото много добре знаех какво следва.Нещо определено великолепно.Нощите прекарани с нея..о,обожавах ги.Тя може би беше момчето,което наистина ме изкарваше извън кожата ми,караше ем да я искам още и още,да не искам да спира.Да не искам да спира да е моя.
Тя сама се зае да ме съблича,а аз подпъхнах двете си ръце под бялото парче плат намиращо се на тялото й.Набрах роклята й нагоре,а ръцете ми палаво се разхождаха по бедрата и задните й части.
-Знаеш ли,че си адски секси,когато командваш така..
Казах,прехапвайки долната си устна,а в следващият миг я целунах повече от страстно като взичетата ни водеха нещо като борма помежду си.
Dean Winchester
Dean Winchester
Human
Human

Брой мнения : 141
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Samara. Чет Мар 01, 2012 8:38 pm

Беше се отървала от горнището му, което пък не я задоволяваше напълно.. Приведе се напред , за да му подари една от своите целувки, докато необуздано смъкваше коженият колан от дънките му.. Устните й нежно се откъснаха от неговите спускайки се към голото му тяло !
- За Бога, аз съм секси по всяко време.. - заяви самоуверено.. Миг по - късно тялото му се озова прилепено за студената стена, а Самара настоятелно притискаше своето в неговото ! Ах, как бързаше само .. Сякаш гонеше някакво безкрайно време. Това й напомняше за онези времена, в които очакваше изгрева с нежелание пришпорвайки се да бърза.. Сега.. Сега ли !? Вече и тя не знаеше защо бърза ! Някакъв отдавна забравен навик, който отново започваше да приплъзва в и без това непоправимия й характер..
Жадно откри устните му вкусвайки от сладникавата им същност отново и тоново. Топлият му дъх нахлуваше в тялото й непрестанно, галеше я нежно и също толкова настоятелно.. Лед и огън ! Интересно колко идеално си пасваха тези две противоположности точно в този момент..
Samara.
Samara.
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 43
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Dean Winchester Пет Мар 02, 2012 12:56 pm

Всичко се случваше толкова светкавично,че дори не осъзнах кога бях останал без дрехи.М...палавница.Подлудяваше ме с движенията си,с докосванията си.Озовах се притиснах към стената,използвах момента и обвих здраво ръце около тялото й като я притиснах максимално към себе си.Спуснах ръце по извивките й като лекичко я повдигнах и беше в ръцете ми.Завъртяхме се и сега тя беше опреяната до стената,а целувките ми ставаха все по-настъпателни и необуздани.Сякаш нямах търпение за всяко следващо действие.Но за Бога!Това момиче..обожавах тялото й,устните й,всичко което правеше с мен.Беше като богиня,пред която бях напълно безсилен.
Dean Winchester
Dean Winchester
Human
Human

Брой мнения : 141
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Samara. Пет Мар 02, 2012 1:41 pm

Госпожицата грижливо бе повдигната от Уинчестър преди тялото й да се допре до студената стена, която всъщност изобщо не я притесняваше нито в този важен момент, нито когато и да било. По - скоро се бе съсредоточила върху настоятелните му целувки, които ставаха все по - необуздани. Тялото й трепваше като лист в ръцете му, а пръстите й грубо и съвсем несъзнателно се впиваха в тялото му.
Интересно колко дълго можеха да разменят целувки и какви ли не ласки без да пристъпят към същинската част , която съвсем не бе най - важното в странната им.. ъм връзка . Разбира се, разбира се и двамата копнееха за едно и също веднага щом се зърнеха, но всичко имаше своите граници, нали така !?
Безнадеждно се бореше за поредната си глътка въздух.. Не ! Не, че имаше някакво значение, просто й харесваше да усеща всичко наоколо, вкусът на живота ! Още щом успя да си открадне една, макар и нищожно, аромата на Дийн я порази. Тя автоматично зарови лице в тялото му дарявайки го с нежни целувчици..
Samara.
Samara.
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 43
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Dean Winchester Съб Мар 03, 2012 11:27 pm

Лелее това момиче!Съвсем щеше да ме подлуди..успяваше да ме възбуди за минути..дори само с целувки.Единствено с нея беше така..никоя друга не можеше да ме възбуди толкова бързо,само с целувки и докосвания.
Повдигнах роклята й нагоре и бавно я свалих и захвърлих на пода.Притиснах я към стената като я пуснах внимателно да стъпи на земята и прилепих телата ни силно.
Едната ми ръка се плъзна по гърба й и разкопча сутиена й,а другата ми бе заровена в косата й.
Всичко беше силно,необуздано,страстно.Точно тези думи описваха ситуацията в момента.Имах чувството,че целувах толкова страстно и силно устните й,че още малко щях да ги разкъсам,а ръцете ми настойчиво се разхождаха по тялото й.
Исках я точно в този момент,точно сега.Не мислех за нищо друго,бяхме само аз и тя.
Dean Winchester
Dean Winchester
Human
Human

Брой мнения : 141
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Samara. Нед Мар 04, 2012 4:28 pm

Тялото й се наелектрезира от онова главозамайващо чувство, което изпитваше всеки път щом усетеше устни му върху кожата си. Тези проклети човешки устни й въздействаха по толкова странни начини.. А как си пасваха само ! Сякаш бяха създадени едни за други.
Бързо и напълно сигурно, Карио се озова гола. Онази нежна, невинна рокличка не прикриваше вече крехкото й тяло. Наистина не й отиваше този цвят ! Не и като се имаше в предвид каква мръсница бе всъщност ! Бяло .. Изразяваше нежност, невинност, човешка наивност и определено отиваше единствено на момичетата със смирен поглед, който Сара отдавна бе загубила..
Простена тихо опитвайки се да премахне внезапната топлина обзела тялото й. Харесваше я ! Но бе толкова нереална и неприсъща за нея, бе само в главата й.. Пъргаво се отърва от бельото му. Самодоволната усмивка вече се бе разляла върху лицето й.
Samara.
Samara.
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 43
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Dean Winchester Нед Мар 04, 2012 7:43 pm

След като вече и двамата не носехме бельо по лицето ми заигра палава и много доволна усмивка.
Взех я на ръце като не отделях устни от нейните и я занесох в стаята ми,бавно поставяйки я да легне на леглото.Настаних се върху нея и устните ми започнаха да целуват тялото й.Устните,врата,гърдите,съвсем бавно и нежно.Едната ми ръка мина по вътрешната страна на едното й бедро,а след това нежно прокарах два пръста по интимните й части като за няколко секунди се заиграха там,но след това се върнаха нагоре по тялото й.
Dean Winchester
Dean Winchester
Human
Human

Брой мнения : 141
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Samara. Нед Мар 04, 2012 8:04 pm

Понесе я към спалнята, сякаш спазваше свой собствен ритуал. Винаги го правеше, създаваше й някакво удобство според личните му критерии. Бе толкова внимателен с нея, сякаш бе чуплива и ранима какъвто всъщност бе самият той... Тялото й тупна върху меките завивки, докато той нежно се бе заел да дарява крехката й фигура с ласки.
Една тиха въздишка породена от докосванията му се отскубна от устните й, сякаш като по часовник. Ръката й несъзнателно се спусна по гръбнака му докато другата настоятелно се бе вплела в косите му .. Затаи дъх за миг.. Нежните му устни целуваха настръхналата й кожа с такова обожание, докато тя внимателно го придърпваше към себе си за поредната целувка. Така отчаяно търсеше устните му със своите.. Човек би предположил, че не би могла да живее без да вкуси дозата си за деня от тях ! Толкова меки, кадифени.. Дори копринени.
Още щом се приближи й и позволи тази дребна целувка, за която така упорито жадуваше, госпожицата го преобърна за по - малко от секунда. Устните й се извиха опитвайки се да имитират онази негова палава усмивка. Приведе се напред галейки врата му с върха на езика си.. Примамливо се плъзна надолу обхождайки всяка една перфектна извивка на тялото му..


Samara.
Samara.
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 43
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Дийн Уинчестър Empty Re: Апартаментът на Дийн Уинчестър

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите