Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!

Join the forum, it's quick and easy

Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Paris the city of love...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)
Старото вековно дърво EmptyСтарото вековно дърво I_voting_barСтарото вековно дърво Empty 
Serena Van Der Woodsen. (584)
Старото вековно дърво EmptyСтарото вековно дърво I_voting_barСтарото вековно дърво Empty 
Alisa Kerr (387)
Старото вековно дърво EmptyСтарото вековно дърво I_voting_barСтарото вековно дърво Empty 
Alison Rotwailer. (340)
Старото вековно дърво EmptyСтарото вековно дърво I_voting_barСтарото вековно дърво Empty 
Charlie Rhodes (331)
Старото вековно дърво EmptyСтарото вековно дърво I_voting_barСтарото вековно дърво Empty 
Barbara. (317)
Старото вековно дърво EmptyСтарото вековно дърво I_voting_barСтарото вековно дърво Empty 
Никол Мур (248)
Старото вековно дърво EmptyСтарото вековно дърво I_voting_barСтарото вековно дърво Empty 
Caroline Forbes (163)
Старото вековно дърво EmptyСтарото вековно дърво I_voting_barСтарото вековно дърво Empty 
Blair Waldorf. (144)
Старото вековно дърво EmptyСтарото вековно дърво I_voting_barСтарото вековно дърво Empty 
Dean Winchester (141)
Старото вековно дърво EmptyСтарото вековно дърво I_voting_barСтарото вековно дърво Empty 

Latest topics
» Споделете вашите банери!
Старото вековно дърво EmptyСъб Юли 28, 2012 12:28 am by Дерек Вон Монро.

» Себастиян Клейтън
Старото вековно дърво EmptyВто Юни 12, 2012 4:33 pm by Себастиян Клейтън

» Смяна на лик/име.
Старото вековно дърво EmptyВто Май 15, 2012 7:02 pm by Alison Rotwailer.

» I feel you close, I feel you breathe And now it's like you're here You're haunting me.You're the reason that we started this fight
Старото вековно дърво EmptyЧет Апр 26, 2012 8:36 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ария Мономъри
Старото вековно дърво EmptyНед Апр 15, 2012 1:56 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Айфеловата кула
Старото вековно дърво EmptyПет Апр 13, 2012 10:47 am by Amelie

» Търся си другарче за РП.
Старото вековно дърво EmptyВто Апр 10, 2012 6:41 am by Amelie

» Търся си...
Старото вековно дърво EmptyПон Апр 09, 2012 10:50 am by Caroline Forbes

» Имение "Castillo Caribe"
Старото вековно дърво EmptyПон Апр 09, 2012 9:42 am by Amelie

Старото вековно дърво Zru4I Старото вековно дърво KYs6h Старото вековно дърво KjNYY Старото вековно дърво 7RGJk Старото вековно дърво KXcth
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Окт 27, 2021 6:18 am
Visitors
Старото вековно дърво Flags_1

Старото вековно дърво

3 posters

Go down

Старото вековно дърво Empty Старото вековно дърво

Писане by Serena Van Der Woodsen. Вто Фев 28, 2012 4:30 pm

Старото вековно дърво 2962696402_02bb317606
Serena Van Der Woodsen.
Serena Van Der Woodsen.
Queen
Queen

Брой мнения : 584
Join date : 28.12.2011

Върнете се в началото Go down

Старото вековно дърво Empty Re: Старото вековно дърво

Писане by Натаниъл Грей Сря Фев 29, 2012 7:03 pm

Днес не беше ден в който щях да си стоя вкъщи. Времето навън беше точно по моя вкус - леко мрачно, но без дъжд и бури. Реших да се поразходя, като щях да отбягвам оживените места. Не бях в настроение да се срещам с тълпи от хора. Тънещ в меланхолия реших да се навъртам покрай околностите на града. На излизане не си взех нито един от мобилните телефони, за да не ме притесняват. Тръгнах и без кола. Нали все пак целта беше да се разхождам. Цели два дни четене на класически романи и пиене на отлежали реколти вино не успяха да ме извадят от това настроение. А беше абсурд да отида на училище. След всички тези уроци наистина ми трябваше малко почивка. Докато вървях усещах как мускулите ми кипят от енергия, която напира да излезе но аз пренебрегнах, това понеже не бях в настроение за тичане. Така бях потънал в мрачните си мисли, че не разбрах кога съм стигнал до онова старо дърво. Спрях се и се приближих до него. Докоснах грапавата му кора. Това дърво и мрачната обстановка наоколо ме успокояваше по някакъв странен начин. Беше толкова старо и силно. Толкова неща беше видяло. Замислих се дали усеща времето, което минава и светът, който се променя. Сепнах се, защото дочух шум. Слухът ми беше остър, а и тук поначало си беше тихо. Заоглеждах се и целият бях нащрек...
Натаниъл Грей
Натаниъл Грей
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 74
Join date : 29.02.2012

Върнете се в началото Go down

Старото вековно дърво Empty Re: Старото вековно дърво

Писане by Ася МакАдамс Чет Мар 01, 2012 8:13 am

Беше доста слънчево за мен, но все пак реших да изляза. Имаше остта хора по малките улички и за това реших да се поразходя някъде по- надалеч.
Отидох до едно красиво старинно дърво на което винаги се бях възхищавала беше силно точно като мен. Тогава се чуха нечий стъпки скрих се и тогава видях кой беше неблагоприятния гост.
- Кученце! Къш! - казах аз с присмехулна физиономия когато излязох от сенките.
Ася МакАдамс
Ася МакАдамс
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 40
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Старото вековно дърво Empty Re: Старото вековно дърво

Писане by Натаниъл Грей Чет Мар 01, 2012 9:37 am

След секунди от някъде изскочи някакво момиче и очевидно се опита да ме смути. Погледнах я с пронизителен поглед. Това определено бе вампир, и то първороден, иначе не би могла да разбере расата ми от толкова далеч. Въздъхнах и се облегнах на дървото, като стоях с лице към нея. Проблемно е, но въпреки че е кръвопиец е и жена и не бих си позволил да я обиждам. Но може би щеше да оправи настроението ми. Лека неутрална усмивка се появи на лицето ми в отговор на нейната и заговорих:
- Тук не е ли малко пусто за теб...едва ли ще намериш подходяща кръвна банка...
Натаниъл Грей
Натаниъл Грей
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 74
Join date : 29.02.2012

Върнете се в началото Go down

Старото вековно дърво Empty Re: Старото вековно дърво

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите