Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!

Join the forum, it's quick and easy

Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Paris the city of love...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)
Запустелият път към гората  EmptyЗапустелият път към гората  I_voting_barЗапустелият път към гората  Empty 
Serena Van Der Woodsen. (584)
Запустелият път към гората  EmptyЗапустелият път към гората  I_voting_barЗапустелият път към гората  Empty 
Alisa Kerr (387)
Запустелият път към гората  EmptyЗапустелият път към гората  I_voting_barЗапустелият път към гората  Empty 
Alison Rotwailer. (340)
Запустелият път към гората  EmptyЗапустелият път към гората  I_voting_barЗапустелият път към гората  Empty 
Charlie Rhodes (331)
Запустелият път към гората  EmptyЗапустелият път към гората  I_voting_barЗапустелият път към гората  Empty 
Barbara. (317)
Запустелият път към гората  EmptyЗапустелият път към гората  I_voting_barЗапустелият път към гората  Empty 
Никол Мур (248)
Запустелият път към гората  EmptyЗапустелият път към гората  I_voting_barЗапустелият път към гората  Empty 
Caroline Forbes (163)
Запустелият път към гората  EmptyЗапустелият път към гората  I_voting_barЗапустелият път към гората  Empty 
Blair Waldorf. (144)
Запустелият път към гората  EmptyЗапустелият път към гората  I_voting_barЗапустелият път към гората  Empty 
Dean Winchester (141)
Запустелият път към гората  EmptyЗапустелият път към гората  I_voting_barЗапустелият път към гората  Empty 

Latest topics
» Споделете вашите банери!
Запустелият път към гората  EmptyСъб Юли 28, 2012 12:28 am by Дерек Вон Монро.

» Себастиян Клейтън
Запустелият път към гората  EmptyВто Юни 12, 2012 4:33 pm by Себастиян Клейтън

» Смяна на лик/име.
Запустелият път към гората  EmptyВто Май 15, 2012 7:02 pm by Alison Rotwailer.

» I feel you close, I feel you breathe And now it's like you're here You're haunting me.You're the reason that we started this fight
Запустелият път към гората  EmptyЧет Апр 26, 2012 8:36 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ария Мономъри
Запустелият път към гората  EmptyНед Апр 15, 2012 1:56 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Айфеловата кула
Запустелият път към гората  EmptyПет Апр 13, 2012 10:47 am by Amelie

» Търся си другарче за РП.
Запустелият път към гората  EmptyВто Апр 10, 2012 6:41 am by Amelie

» Търся си...
Запустелият път към гората  EmptyПон Апр 09, 2012 10:50 am by Caroline Forbes

» Имение "Castillo Caribe"
Запустелият път към гората  EmptyПон Апр 09, 2012 9:42 am by Amelie

Запустелият път към гората  Zru4I Запустелият път към гората  KYs6h Запустелият път към гората  KjNYY Запустелият път към гората  7RGJk Запустелият път към гората  KXcth
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Окт 27, 2021 6:18 am
Visitors
Запустелият път към гората  Flags_1

Запустелият път към гората

5 posters

Go down

Запустелият път към гората  Empty Запустелият път към гората

Писане by Serena Van Der Woodsen. Пет Дек 30, 2011 3:10 pm

Запустелият път към гората  IMG_3451d2
Serena Van Der Woodsen.
Serena Van Der Woodsen.
Queen
Queen

Брой мнения : 584
Join date : 28.12.2011

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Katherine Swan Пет Мар 02, 2012 8:55 pm

Нощта бе заразителна и изключително приятна, като се имаше в предвид, че бе едва Март ! Навън бе повече от седем градуса, което напълно удовлетворяваше малката фея. Тя така отчаяно се опитваше да излезе навън в продължение на няколко дни, но проклетото време пречеше на всичките й планове !
Ситните й стъпчици оставяха следи във все още незасъхналата кал, която упорито се бе образувала след проливният дъжд малко по - рано през деня. Кати бе стояла на прозореца наблюдавайки големите дъждовни капки, които настоятелно барабаниха по перваза й. Ето че така и не си позволи да стои нито минута повече в затвореното помещение.. Нуждаеше се от свежестта, която обгръщаше природата, от миризмата след дъжд и от какво ли още не..
Вървеше бавно в продължение на няколко часа. Малките й ръчички бяха грижливо прибрани в джобовете на дебелото яке и въпреки това пак замръзваха бавно, но сигурно. Това обаче съвсем не смущаваше госпожицата ! Тя продължаваше да върви наслаждавайки се на небосвода и луната, която така красиво осветяваше нежното й лице ..
Katherine Swan
Katherine Swan
Fairy
Fairy

Брой мнения : 13
Join date : 02.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Блер Пет Мар 02, 2012 9:43 pm

Имах нужда от разнообразия и малко да се откъсна от града,преди да се усетя бях в съседния град в който се забавлявах до късно. След,като реших да се прибера,беше прекалено късно и луната вече бе заместила слънцето. Беше доста студено дори топлото ми яке не ме стопляше. Треперех бях с ръце в джобовете но това никак не помагаше. Вървях и си мислех за един горещ шоколад. С малко сметана и шоколадова пуричка.
Вървях много дълго,когато на края на пътечката виждах една фигура.
Аз бях богиня не се плашех лесно но това си беше доста странно имайки предвид вампирите и всякакви такива неща.
Вървях много бавно не исках да бързам,ако имаше някаква хватка. Ха-ха! Щях да смачкам врага. Наближавах,наближавах и тогава...
А,то това било много симпатично момиченце. Въздъхнах,защото не беше някое странно същество.
-Ох радвам се,че не си някой психар.
Казах все пак докато отминавах.
Блер
Блер
Goddess
Goddess

Брой мнения : 38
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Katherine Swan Съб Мар 03, 2012 2:47 pm

Със следващият лек повей на вятъра до Кати достигна тих нежен глас. Автоматично извъртя тяло към източника на звук и пъргаво обмисли съдържанието на изречението... Сините й очи многозначително се впиха в тези на новодошлата, които бяха с цвят на шоколад. Лицето й бе нежно и бледо, красиво !
- Знаете ли , може и да съм .. - подсмихна се подигравателно. Тя самата бе наясно, че не бе способна да убие дори нищо и никаква муха. Освен това се страхуваше от паяци и по - странните насекоми. Нима такова момиче би могло да бъде психар ? Разбира се, че не ! Всеки, който я познаваше можеше да го докаже по хиляди начини. Това лъчезарно момиченце не бе способно да причини вреда на някому .. Самата мисъл бе противна и някак далеч от реалността !
- Почакайте .. - повиши глас и умолително протегна ръка напред , сякаш можеше да достигне напредналото момиче. Детската усмивка се разля на лицето й заслушвайки се в собствените си стъпки. Не бе осъзнала кога отново започна да се движи.
Katherine Swan
Katherine Swan
Fairy
Fairy

Брой мнения : 13
Join date : 02.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Блер Съб Мар 03, 2012 4:47 pm

Продължавах напред,в първия момент се стреснах но гласът на момичето,беше много сладък и някак умолителен. Спрях се за малко,като се обърнах леко на токчетата си. Погледнах към нея,като тя продължи бавно. Догоних я,като стигнах до нея или по скоро пред нея. Огледах я но не надменно,а по скоро преценително. Надявах се да не я обидя или засегна с това:
-Много е студено искаш ли да отидем в някоя кафене да изпием по един горещ шоколад.
Тогава забравих,че не съм се представила,за това подадох ръката си напред и казах:
-Аз съм Блеар приятно ми е,но повечето ме наричат Би.
Блер
Блер
Goddess
Goddess

Брой мнения : 38
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Katherine Swan Съб Мар 03, 2012 5:07 pm

Мм горещ шоколад ! Кати щеше да даде всичко за един такъв, но не ! Часът бе твърде късен, за да й бъде предоставена тази възможност. Въпреки, че бе едва двадесет и два часа всички кафенета бяха затворили. Можеше да си позволи да покани непознатата у тях, но уви ! Беше й омръзнало да наднича измежду прозорците и да наблюдава времето навън с жалния си умолителен поглед. Бе чакала достатъчно, за да се прибере изведнъж. Имаше странното и налудничаво намерение да стои поне още няколко часа, а може би цяла нощ.
Погледа й натрапчиво се спусна върху момичето. Изучаваше всяка една нейна съвършена черта, всяка фибра от тялото й едва ли не. Тъмнината пречеше на замъгленият й поглед да фокусира всички цветове хубаво, което пък от своя страна я дразнеше до известна степен.
- Мисля, че е късно за кафе.. - промърмори тихичко и леко повдигна крехките си раменца. Отново се усмихна и нежно протегна ръката си, за да се здрависат.. - Приятно ми е, Кати .. - отбягваше да споделя цялото си име..
Katherine Swan
Katherine Swan
Fairy
Fairy

Брой мнения : 13
Join date : 02.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Блер Съб Мар 03, 2012 5:28 pm

Всеки момент носа ми,щеше да падне на земята вледенен от студения студ,който бе сковал цяла Париж. Дълго живях тук но такъв студ не бях виждала,или по скоро не бях идвала през зимата в Париж. Съжалих че не бях отишла в Рио Де Женейро,там сега беше 38 градуса. Това бе ужасно не справедливо. Като за богиня бях капризна но нямаше да съм дете на майка си,ако не бях капризна или пък претенциозна.
Хванах малката ръка на момичето,като за първи път бях уловила ръка,колкото моята. Усмихнах се беше много симпатично.
-Ами всъщност може да се каже,че е късно за това но в този студ предпочитам късно топло питие от колкото,сковано от студ тяло.
Подскочих на едно място и потрепнах.
-Вие фейте нямате ли чувство за студ?
Беше ми много интересно,но и го казах така пряко все едно нищо не бе станало. Но си умирах от студ.
-Ще замръзнем тук.
Блер
Блер
Goddess
Goddess

Брой мнения : 38
Join date : 28.02.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Katherine Swan Съб Мар 03, 2012 5:41 pm

Фея !? За какво говореше това момиче изобщо !? Нима наричаше така красивите миньончета, като Кати ? Ах, фея разбира се ! Само дето малкото "човешко" същество съвсем не бе наясно каква сила се криеше в нея. Разбира се, знаеше защо усеща всички тези чувства, които изпитваше щом се доближеше до някой друг, връхлетяваха я като цунами. О, колко глупаво дете ! Разбира се, че не бе обикновена..
- Наясно съм за съществуването на всякакви същества, но за Бога ! И феи ли има ? - попита объркано. Не можеше да понесе мисълта, че съществуват дори тези. Вероятно бяха дребни, с крилца и пръчица. Като, като онези анимираните по детските филмчета.
Непознатата бе права. Навън бе студено, което моментално отклони мислите на разсеяното същество в друга посока, която нямаше нищо общо с кръвожадните създания, които съществуваха и упорито се укриваха из горите причаквайки търпеливо своята жертва. Кати вече бе ставала жертва и както обикновено бе спасявана от някой непознат. Бе родена по щастлива звезда, въпреки хилядите загуби, които бе изживяла !
- Студено е, права си. Но едва ли би могло да ми попречи да се поразходя. Толкова време прекарах между четири стени, че не бих могла да преживея дори минута повече, а и всички кафенета са затворени по това време.. - промърмори замислено. Опитваше се да си спомни някое , което работи до по - късно.. Но уви ! Никой нормален не би се заел с това ..


бту Направи се на ударена и не й казвай, че е фея хД Тя горката е заблудена и все още си мисли, че е човек хД
Katherine Swan
Katherine Swan
Fairy
Fairy

Брой мнения : 13
Join date : 02.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by uзu мuлър Съб Мар 31, 2012 4:56 pm

Стряскащата мелодия на будилника провали поредния ми спокоен и дълбок сън.Ръката ми бавно и неориентирано замаха във въздуха, като напипваше малкото шкафче, върху което стоеше телефона ми.След като се озова в ръцете ми, показах глава през завивката, не знаейки какво правя, натисках по екрана с пръсти, само и само това чудо да спре.Когато този момент настъпи, отново тръшнах главата си върху възглавницата."Още пет минутки..."- помислих си аз.Наистина не ми се ставаше, но вече се бях разсънила.
Разтърках очите си и тромаво се надигнах от леглото.С флегматични крачки се запътих към банята.Измих си зъбите, взех си освежаващ душ.
Сутришно кафе - ах, как го обичах.С много мляко, сметана и какао.Отвори очите ми за днешния ден.
Но нещо не ме свърташе да стоя у дома, затова облякох някаква тениска и дънки и излетях като стрела от нас.
Тръгнах нанякъде, нямах никаква идея на къде.Вървях дълго, докато не стигнах мрачно и зловещо място.Усетих как тръпки минаха по цялото ми тяло.Исках да се махна, защото не ми изглеждаше особено безопасно място, но въпреки това останах."Какво пък?Едва ли ще стане нещо." - казах си наум и закрачих смело напред.Имаше някаква необяснима мъгла, която правеше картинката още по-страховита.Опитах се да мина по най-тихия начин по този път.Можех и да се изгубя, но продължавах да вървя без посока.Изведнъж зад себе си чух шум.Обърнах се внезапно, но не виждах никого.Усещах как всеки момент можех да изкрещя от ужас.
uзu мuлър
uзu мuлър
Human
Human

Брой мнения : 70
Join date : 03.03.2012
Местожителство : In your nightmare..

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Виктор Хил Съб Мар 31, 2012 5:30 pm

Ах този глупав бас! За какво ми беше изобщо да се навивам на него? Сега за наказание, че го изгубих трябваше да стоя тук и да се лутам бая време. Беше мрачно, мъглата беше гъста и дори студена. Бях с кожено яке, не много дебело, но дори и през него можех да доловя хладнината тук.
***
Когато обикалях тук, като започнах да разглеждам някакви работи наоколо, внезапно ми се чу нещо странно. Мечка?! За момент настръхнах още повече и дори малко изпитах страх. Всеки, който беше тук, щеше да го изпита, какви ли не животни, диви.
- "Глупости, какво се плаша, няма никой!"
Засмях се притеснено като си го помислих на ум. Огледах се плахо като ходех назад и в един миг гърба ми допря някой, а аз веднага изкрещях.
- Прави каквото искаш, прави каквото искаш, но не ме убивай!
Присвих силно очите си след думите си без да погледна в кой се бутнах, но знаех, че е някакво живо същество. Човек? Животно?
Виктор Хил
Виктор Хил
Human
Human

Брой мнения : 18
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by uзu мuлър Съб Мар 31, 2012 6:23 pm

Тръгнах напред, после се отказах и реших да си тръгвам от това гадно място.Бавно пристъпих назад, мислейки какво бих видяла след като се обърна.В следващия миг усетих как се допрях до нещо.
- Махни се!Разкарай се!Каквото и да си!Не ме доближавай! - крясъците оглушиха цялата гора.
Подскочих назад, поемайки си въздух.Обърнах се, все още в шок от станалото.Видях пред мен момче.Не можех да си го обясня.От него ли бяха звуците?
Дишах дълбоко и си казвах "Само момче.Това е само момче.Жива съм...все още."
- Господи!Ти си луд!Просто не знаеш как ме уплаши! - започнах да нареждам на непознатия.И какво?Наистина ми изкара акъла.
Погледнах за миг към небето.Виждаха се само огънатите клони и отчасти небето, обвито в сиво-бяло одеяло.Все едно се намирах в някой филм на ужасите и всеки момент имах чувството, че щеше да изскочи някое зомби...или може би той щеше да е зомбито?Леле, какви глупости мислех!Нямаше такива работи.Но слуховете, които бях чувала за града твърдяха обратното.
Загледах момчето и се чудех какво щеше да ми каже или направи.
uзu мuлър
uзu мuлър
Human
Human

Брой мнения : 70
Join date : 03.03.2012
Местожителство : In your nightmare..

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Виктор Хил Съб Мар 31, 2012 6:53 pm

Гледах вцепенено мадамата като се чудех какво да кажа докато тя крещеше и се оглеждаше. Май от нейния си страх не усети, че и аз бях доста уплашен в този момент, но това беше преднина да не изглеждам възможно най-глупаво в този момент и бързо се ухилих.
- Какво се плашиш? Просто актьорско майстворство, бива ме, признай си!
Самодоволно се подсмихнах като я огледах от долу до горе. Биваше си я за годините, чудно ми беше на колко ли е? Дали не беше от онези същества? Но пък ако беше, то до сега щеше да ме изсмуче и сега щях да бъда просто един труп, който е незнайно убит тук.
- Хайде де, недей се цупи, виж мен как не ме е страх!
Виктор Хил
Виктор Хил
Human
Human

Брой мнения : 18
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by uзu мuлър Съб Мар 31, 2012 8:02 pm

Той май си мислеше, че не съм чула и видяла как пищеше като малко момиченце.
- Да, да.Бива те.Видях колко те бива. - извъртях очи и се нацупих.
Вече се бях успокоила, като видях, че няма нищо страшно.Само не разбирах защо трябваше да стоим точно тук, на това място.
Приближих се към него, като се втренчих в очите му.Погледа му шареше по дърветата, докато не спря върху мен.Усмихнах се дяволито, без причина.Няколко мълчаливи секунди постоях така и след това казах изведнъж:
- Май не се запознахме.Аз съм Изабела. - пристъпих още две-три крачки до него, оставайки все така странно вгледана в него.
uзu мuлър
uзu мuлър
Human
Human

Брой мнения : 70
Join date : 03.03.2012
Местожителство : In your nightmare..

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Виктор Хил Съб Мар 31, 2012 8:51 pm

Забелязах дяволитата усмивка на момичето, но нищо не казах, може би от мъглата вече ми се привиждаше. Нищо чудно сега и тя да беше илюзия. Точно за това май щях да попитам, за да не изглеждам глупаво.
- Плод на фантазията ми ли си? Илюзия от тази глупава мъгла, или просто по някаква случайност си се забутала тук? И честен отговор искам ей!
Скръстих ръце пред гърдите си и не я изпусках от погледа си като присвих леко очи, за да я виждам по-добре в това мъгливо място.
- Уютно е тук като за първа среща май. Аз съм Виктор и да отбележа, че съм просто човек и се надявам да не се окажеш някое от онези същества. НАЛИ?!
Още повече присвих очите си заканващо срещу нейните, но накрая се засмях при изражението й, а аз навярно изглеждах като побъркан наркоман.
- Не се друсам, доста говоря просто заради адреналина, помислих те за мечка и.. за това!
Виктор Хил
Виктор Хил
Human
Human

Брой мнения : 18
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by uзu мuлър Нед Апр 01, 2012 12:57 pm

След като се разсмя си върнах първоначалния сериозен поглед.Но ако ме провокираше, щях пак да го приложа.
"Не съм човек.Елф съм." - мислех си дали това да му отговоря, но реших да му го спестя.Дано само не се досети, че не съм човек, тогава е свършено с мен!...Да, сарказма ми няма край.
- Да, аз съм там вътре, в главата ти и започвам да си мисля, че ти май наистина си друсан. - изсмях се в лицето му, навеждайки леко главата си надолу.
А след секунда добавих и:
- О, ако случайно ти се намира трева, ще ми дадеш, нали? - изражението ми беше сериозно, но се шегувах, разбира се.Дано да беше умен, че да загрее за какво му говоря.Но като се замисля, идеята с тревата не беше лоша.
- И мечка?Сериозно, приличам на мечка??! - повдигнах вежди и се ококорих.
Познавахме се едва от няколко минути, а си говорехме и смеехме, сякаш се познаваме от години.Рядко ми се случваше толкова дълго да остане непознат при мен и да си говорим.Най-често си измисляха някакви причини, че бързат за някъде, само и само да не останат и да им досаждам.Но Виктор беше изключение.
- Между другото, хубаво име. - усмихнах се.
uзu мuлър
uзu мuлър
Human
Human

Брой мнения : 70
Join date : 03.03.2012
Местожителство : In your nightmare..

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Виктор Хил Нед Апр 01, 2012 4:07 pm

- Ей! Не съм по тези неща с наркотиците. Да, когато бях дребен, не мислех трезво, но сега вече мисля доста по-различно на всичко.
Това, че бях сериозен и реалист за доста неща не ме правеше скучен. Бях луд по доста отношения. Като например как бях готов да се кача на дървото, само и само да не вземе да изскочи някой подивял глиган зад мен и да ме подгони. Въй, ами ако беше мечка? Бог да ми е на помощ, пази Боже!
- Но ако искаш да се напушиш с мен, познавам и имам мои хора, които могат да ни осигурят малко бяла стока може би. Но и за трева няма да е трудно. Фасулска работа!
Присмях се разсеяно, сякаш това бе най-лесното нещо на света. За мен беше като да вземеш близалка от дете или в моя случай - дете от близалка. Пхах.
- И това с мечката не беше насериозно! Нещо като комплимент от моя страна. Ъх, издъних се, нали? Много говоря, да ти се реванширам?
Почесох се объркано по тила и се огледах.
- И твоето си го бива, каква си по народност? Стига само аз говоря, пусни някоя друга дума и ти!
Виктор Хил
Виктор Хил
Human
Human

Брой мнения : 18
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by uзu мuлър Нед Апр 01, 2012 5:06 pm

- Не че аз съм някаква наркоманка, но се случваше и да взимам понякога.Естествено, в много малки дози.Но твоята идея ми допада.Може някой ден. - усмихнах се.
Комплимент, а?Ако това бе комплимент, какви ли щяха да бъдат обидите му?
- Няма проблеми! - звънливия ми смях отново разчупи зловещата тишина.
- А и щом искаш да ми се реваншираш... - отново онази самодоволна усмивка се изписа на лицето ми.
Чудех се как ли щеше да се реваншира.Аз нямах никаква идея.Никаква...нормална идея.
- Англичанка съм.А ти? - пъхнах ръцете си в джобовете на якето си.Май вземаше да става студено.
uзu мuлър
uзu мuлър
Human
Human

Брой мнения : 70
Join date : 03.03.2012
Местожителство : In your nightmare..

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Виктор Хил Нед Апр 01, 2012 6:05 pm

- Значи имаме официална наркоманска среща! Ще се напушим до козирката и ще се правим, че нищо не е ставало!
Колкото глупава звучеше идеята, толкова по-хубава изглеждаше тя. Малко игра извън закона щеше да е забавна.
- Е значи да, то англичаните сте си наркомани по природа, така че няма нищо случайно. Аз съм попринцип от испанец, но трябваше да се преместя тук. Така де, хубаво е, но всичката тази любов.. блях, не е за мен.
Смръщих се за момент като поклатих глава.
- Нещо гадженце-мадженце имаш ли си?
Обичайните въпроси, с които нападах всички започваха първо с най-важното - имаха ли си някого. Така си правех сметка дали да бъда поне малко по-перверзен към тях от обичайното, иначе не ми се искаше да отнасям по някой друг шут от ядосано гадже.
Виктор Хил
Виктор Хил
Human
Human

Брой мнения : 18
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by uзu мuлър Нед Апр 01, 2012 6:44 pm

- Дадено! - честно да си призная, нямах търпение този ден да дойде.
И без това мразех да играя по правилата.Време беше да ги наруша малко, нищо, че често се случваше.Не знам за него, но и той не ми изглеждаше да е "добро момче".
- Да не мислиш, че и аз исках да дойда точно тук?Преместихме се, защото имахме известни проблеми с баща ми. - погледът ми рязко се спусна в земята.
- Както и да е. - погледнах към него отново и се усмихнах, макар и насила.
Вече започвах да го забравям.Не ме интересуваше.Къде е, дали е добре, с кого е.В момента ме вълнуваха далеч по-приятни теми.
Изкикотих се, след като чух поредния му въпрос.Много добре знаех защо ме питаше.
- Не, нямам.За сега ми е добре да съм сама.Но на моменти ми става прекалено самотно и скучно.
Нямаше смисъл аз да го питам дали има.Сто процента има.Как можеше такъв красавец като него да си няма гадже?Това щеше да бъде лудост!
Но въпреки това реших да се убедя.
- Ти сигурно имаш, предполагам. - погледът ми мина през краката му, докато не стигна до очите му, отразяващи мъглата.
uзu мuлър
uзu мuлър
Human
Human

Брой мнения : 70
Join date : 03.03.2012
Местожителство : In your nightmare..

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Виктор Хил Нед Апр 01, 2012 8:55 pm

- Нямам такива екстри.
Погледнах разсеяно нагоре като се вгледах в небето до колкото се виждаше.
- Пък и не знам, явно нямам време за тях или по-скоро те за мен. Имам цялото време за всеки и всички. Или просто прекалявам с аферите.
Казах истината в лицето и се ухилих с глупавата си усмивка като свалих погледа си към нейния.
- Забавно е, защото знаеш, че всеки момент могат да те хванат, има адреналин и всичко.
Виктор Хил
Виктор Хил
Human
Human

Брой мнения : 18
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by uзu мuлър Пон Апр 02, 2012 1:47 pm

Господи!Кой би го отблъснал и да не намира време за него?За него?!Уоу!Шокира ме...Ако наистина е вярно, това което казваше, то момичето трябва да е голяма глупачка!
Но за разлика от него, аз имах малко връзки, но сериозни.Не броя онези връзки, ако могат да се нарекат връзки, за една нощ.
Колкото и "умна" да бях, малко или много, не схванах какво точно имаше предвид в последното казано от него изречение.Може би се бях забляла нанякъде и не го слушах толкова съсредоточено.Въздействаше ми някак странно и разсейващо.
С риск да прозвуча тъпо, го попитах:
- А какво имаш предвид под "да те хванат"?Кои да те хванат? - засмях се на простотията, която издрънках току-що.
Ясно ми беше, че ме мислеше за поредната глупачка, която можеше да изчука и после да загърби.Но точно сега не ми пукаше за какво ме мисли.Важното бе, че изобщо го срещнах.
uзu мuлър
uзu мuлър
Human
Human

Брой мнения : 70
Join date : 03.03.2012
Местожителство : In your nightmare..

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Виктор Хил Чет Апр 05, 2012 1:40 pm

- Ами да ме хванат примерно като си имам гадже, но в същото време й кръшкам. От там е забавно и живееш с адреналин, че трябва да се криеш докато не те хване. Че може да те хване всяка една минута. А и има нещо секси в това да се криеш по тайните места.
Имах наистина доста странно мислене, но и някак щуро. Точно за това ме кефеше това. Все едно да го направиш в дирекцията с някоя учителка, същата работа си беше.
- Ти нямаш ли някакво такова мислене? Не точно за това, може за нещо друго. Хайде, знам, че имаш!
Виктор Хил
Виктор Хил
Human
Human

Брой мнения : 18
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by uзu мuлър Пет Апр 06, 2012 12:23 pm

Всъщност аз бях малко по-различна, за разлика от него по тази тема.
- По принцип ако връзката не е много сериозна, правя и такива неща, като теб.Но ако наистина се обичаме и държим един на друг, не бих си позволила тогава. - "обичаме"?Тази дума беше наистина много силна.Жалко, че в днешно време се използва и като "Здрасти".
Ето, че и моето мръсно подсъзнание се включи.Е, то не е спирало да работи, но сега реши да излезе съвсем наяве.
- Като стана дума, и аз обичам да го правя на разни тайни и странни места. - гласът ми бе тих, но достатъчно ясен, за да ме чуе какво точно му говорих.
Огледах се наоколо.Вече взе да се стъмва и след няколко минути нямаше да се вижда почти нищо.А тук определено не ми харесваше.
- Да мърдаме на някъде? - предложих и погледнах назад.
uзu мuлър
uзu мuлър
Human
Human

Брой мнения : 70
Join date : 03.03.2012
Местожителство : In your nightmare..

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Виктор Хил Съб Апр 07, 2012 12:43 pm

- Е, да, май е нещо подобно и при мен, но не точно. Всъщност и аз точно май не знам какво е. Объркано е при мен доста.
Нямах мнение в това с тези отношения. Пък и не виждах голяма разлика в сериозните и не толкова сериозните връзки. Почти нямаше разлика, освен, че в едната си свободен, а в другата не толкова.
- Че то кой не обича?
Засмях се като притихнах и се огледах наоколо, докато тя не наруши спокойствието на тишината пак.
- Само кажи дали знаеш пътя. Достатъчно объркано си е тук.
Огледах вече по-мрачното място. Тук явно бързо се стъмняваше, или просто светлината бързо се изместваше от клоните на старите дървета.
- Май някой го хвана страх.
Виктор Хил
Виктор Хил
Human
Human

Брой мнения : 18
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Запустелият път към гората  Empty Re: Запустелият път към гората

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите