Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!

Join the forum, it's quick and easy

Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Paris the city of love...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)
Megan Jones EmptyMegan Jones I_voting_barMegan Jones Empty 
Serena Van Der Woodsen. (584)
Megan Jones EmptyMegan Jones I_voting_barMegan Jones Empty 
Alisa Kerr (387)
Megan Jones EmptyMegan Jones I_voting_barMegan Jones Empty 
Alison Rotwailer. (340)
Megan Jones EmptyMegan Jones I_voting_barMegan Jones Empty 
Charlie Rhodes (331)
Megan Jones EmptyMegan Jones I_voting_barMegan Jones Empty 
Barbara. (317)
Megan Jones EmptyMegan Jones I_voting_barMegan Jones Empty 
Никол Мур (248)
Megan Jones EmptyMegan Jones I_voting_barMegan Jones Empty 
Caroline Forbes (163)
Megan Jones EmptyMegan Jones I_voting_barMegan Jones Empty 
Blair Waldorf. (144)
Megan Jones EmptyMegan Jones I_voting_barMegan Jones Empty 
Dean Winchester (141)
Megan Jones EmptyMegan Jones I_voting_barMegan Jones Empty 

Latest topics
» Споделете вашите банери!
Megan Jones EmptyСъб Юли 28, 2012 12:28 am by Дерек Вон Монро.

» Себастиян Клейтън
Megan Jones EmptyВто Юни 12, 2012 4:33 pm by Себастиян Клейтън

» Смяна на лик/име.
Megan Jones EmptyВто Май 15, 2012 7:02 pm by Alison Rotwailer.

» I feel you close, I feel you breathe And now it's like you're here You're haunting me.You're the reason that we started this fight
Megan Jones EmptyЧет Апр 26, 2012 8:36 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ария Мономъри
Megan Jones EmptyНед Апр 15, 2012 1:56 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Айфеловата кула
Megan Jones EmptyПет Апр 13, 2012 10:47 am by Amelie

» Търся си другарче за РП.
Megan Jones EmptyВто Апр 10, 2012 6:41 am by Amelie

» Търся си...
Megan Jones EmptyПон Апр 09, 2012 10:50 am by Caroline Forbes

» Имение "Castillo Caribe"
Megan Jones EmptyПон Апр 09, 2012 9:42 am by Amelie

Megan Jones Zru4I Megan Jones KYs6h Megan Jones KjNYY Megan Jones 7RGJk Megan Jones KXcth
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Окт 27, 2021 6:18 am
Visitors
Megan Jones Flags_1

Megan Jones

2 posters

Go down

Megan Jones Empty Megan Jones

Писане by Megan Jones Съб Мар 31, 2012 8:51 am


Меган Джоунс
Megan Jones Tumblr_m1k3nwIkve1qa9i9wo1_500
Dianna Argon; Човек ; 17-годишна
Не. Нямаше да си го причинявам повече. Бях изстрадала твърде много, за да повторя грешката си още веднъж. Но какво щеше да ми стане? Нищо. Не можеше да стане по-зле. Затова просто извадих два големи листа и започнах да пиша.
Външен вид
И как по-точно трябваше да се опиша? Нямах никаква идея. Застанах пред огледалото. Представих си, че това не бях аз, а напълно непознато момиче, което бях срещала само във фантазиите си. И започнах да пиша.
Меган всъщност беше момиче, което пленяваше само с една очарователна усмивка, която можеше да покаже на всекиго какво се крие вътре в нея, а именно доброта и топлина. Но очите ѝ - блестящи като диаманти, с цвят на кафе, изобщо не излъчваха такива качества, защото в тях се четеше много болка. Кожата на Меги, както я наричаха повечето хора, които я познаваха, беше бледа с лек естествен слънчев загар. Водопади. Дългите, руси коси на Мег наистина приличаха на водопади, спускащи се свободно по раменете ѝ. Никога не бяха вързани или изобщо прикрепени по някакъв начин. Тялото ѝ бе слабо, но Мел си беше нисичка.
Това виждах. Но никога не можех да го напиша. Рисувах го единствено със съзнанието си.
Характер
Това може би беше най-трудните неща от всички. Нямах никаква представа какво да кажа за характера си. Това отначало ми се стори лесно, но когато се замислих... Щеше да е голямо предизвикателство. Добре, ще започна по лесния начин...
Обичам: Обичам книгите, обичам филмите, обичам самотата, обичам пространството, обичам свободата, обичам властта, обичам себе си. Себе си. Обичам се. Това е трудно да се изрече, но ето, че успях.
Не обичам: Не обичам лъжите, не обичам лицемерието, не обичам двуличността, не обичам мизерията, не обичам тези, които не ме обичат.
Каква съм: Аз съм надменна, властна, но много чувствителна и лесно ранима; аз съм човек, представящ се за такъв, какъвто не е, а именно по-силен, отколкото е. Аз имам високо самочувствие, аз знам, че мога. Аз съм ранена.
Извод: Целият ми свят се върти около мен.

История
Преживяла съм болка. Прекалено много болка, за да я описвам, защото ще си причиня още повече. Изляла съм толкова много сълзи. Повече, отколкото един човек за целия си живот. А съм само на двайсет и една. Животът е прекалено несправедлив към мен. Той е несправедлив към всички, които са справедливи и почтени към него. Сякаш им го връща тъпкано. Проблемът беше, че не знаех почти нищо за себе си.
Бях родена точно преди седемнайсет години, на осми май в един малък град, намиращ се в предградията на Оксфорд. Майка ми и баща ми...не ги познавам. От малка бях захвълена на улицата. Помня, как се молех на хората за един грош, за да мога да си купя късче хляб, как се събуждах в пет сутринта, за да отида първа на градската чешма, защото нямах възможности за каквато и да е било вода. Но явно съм имала малко или повече късмет, защото един ден видях един човек, който носеше шапка, закриваща лицето му. Подаде ми парче шоколад и се усмихна едвам забелязано. Аз се поддадох на изкушението и се доближих, не мислейки за последиците.
Май това е най-умното нещо, което бях правила някога. Това се оказа един от най-богатите хора в Англия - Джейсън Пърсивал. Заведе ме в имението си в едно закътано местенце, където няколко прислужници веднага ми поднесоха топла супа, а след това ме заведоха в една голяма спалня, дадоха ми чисти дрехи и ме изкъпаха. Той ме осинови. Беше моят баща, когато дори и родният ми баща не беше такъв. Отгледа ме и ми даде покрив над главата. Обикнах го, да. Той беше единственият ми близък човек. Единственият, на когото можех да се доверя, да разчитам.
Станах на петнайсет. Джейсън плати образованието ми, дори започна да издържа собствената ми квартира. Докато един ден не получих обаждане, че срокът за плащането на наема ми изтича. Странно. Джейсън винаги плащаше в началото на месеца. Опитах да се обадя, когато ми вдигна един познат глас - на една от прислужниците. Попитах къде е баща ми, когато ми съобщиха, че е починал. Не. Не. Не можех да го преживея. Не исках. Тогава с наследените пари започнах да пътувам. Сложих онази тъмна маска на лицето ми, която не разкриваше каква съм всъщност. Представях се за корава, непоклатима. Най-накрая се установих в тук.
Megan Jones
Megan Jones
Human
Human

Брой мнения : 20
Join date : 31.03.2012

http://hollywood.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Megan Jones Empty Re: Megan Jones

Писане by Serena Van Der Woodsen. Съб Мар 31, 2012 8:52 am

Одобрена си,добре дошла!
Serena Van Der Woodsen.
Serena Van Der Woodsen.
Queen
Queen

Брой мнения : 584
Join date : 28.12.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите