Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)

Serena Van Der Woodsen. (584)

Alisa Kerr (387)

Alison Rotwailer. (340)

Charlie Rhodes (331)

Barbara. (317)

Никол Мур (248)

Caroline Forbes (163)

Blair Waldorf. (144)

Dean Winchester (141)

Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 22, на Съб Май 19, 2018 2:05 pm
Visitors

Китайски ресторант ''Аriga to''

Go down

Китайски ресторант ''Аriga to''

Писане by Jayy Von Monroe. on Пет Дек 30, 2011 3:39 pm

Jayy Von Monroe.
One in a million
One in a million

Брой мнения : 25

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Китайски ресторант ''Аriga to''

Писане by Alison Rotwailer. on Пет Мар 30, 2012 6:43 pm

Алисън отново беше ядосана .. Е това беше нормално за един демон.Искаше да направи нещо и знаеше точно какво,но не знаеше къде.Мина през центарът и пред нея се откри огромен магазин.Това беше ресторанта за суши.Погледна леко през прозореца и видя дозина хора .. Засмя се дяволито и влезе вътре .. днес щеше да направи нещо , с което щеше да си оправи настроението.Нареди се на опашката и огледа цялата опашка .. Леле колко невинни хора , а тя не знаеше кой да избере.
Изведнъж някой прекъсна мислите й ..
- Внимавай къде вървиш шибан човек такъв!
Изкрещя силно,всичко погледнаха ктм нея , а Алисън погледна към момичето , което я бе бутнало ..
- Съжалявам!
- О , ще съжаляваш!
- Заплашваш ли ме?
Алисън я погледна,сякъш това момиче не се страхуваше от това какво щях да й направя ..
- Не знаеш на какво съм способна!
Леко каза Алисън и погледна момичето с нейният страшен поглед ..

ПП:Извинявай,че се забавих , ама ме мързеше ..
Alison Rotwailer.
Human
Human

Брой мнения : 340
Местожителство : Париж

Писане by Katherine. on Съб Мар 31, 2012 7:10 am

Катерина бе гладна, но за какво? Обичайното в менюто и'. Свежа кръв и..някакво забавление.
Присъщо на Катерина и е да измъчва първо жалките хора и след това да и доставят удоволствието да вкуси кръв..Тя не се хранеше с животинска кръв, а само и единствено с човешката, която и доставяше неописуемо голяма сила за един хибрид.
Тя не знаеше на къде да се запъти и започна да се шляе из центъра на Париж. Минаваше покрай доста заведения, в които се намираха следващите и' жертви, но се спря на само едно, което преливаше от народ. Тя влезе, нямаше нито една свободна маса и нито едно свободно място. Беше толкова пренаселено, все едно Парижани не са виждали суши или морски дарове..
На Катерина и се наложи да побутва наивните хора с лакът или сама да ги премества с останалата и мощност. Никой не привлече силно вниманието на Катерина и затова тя се обърна към изхода. По-същия начин се добра близо до изхода, когато нещо я бутна.
- Къде за бога гледаш?? - Изнервено каза Катерина, след като момичето срещу нея и се извини.
- Заплашваш ли ме? - промълви още по-предизвикателно непознатата. - Не знаеш на какво съм способна! - Отново каза тя, но погледна с някакъв поглед, който изглеждаше смешен на Кат.
Единственото, което направи нашата хибридка бе да завърти очи и да си тръгне. Излезе от заведението и се запъти към тъмните и по-закътани улички. Грацията, с която тя се движеше никой не можеше да я сбърка. Тя бе единствената толкова красива и..секси. Тя видя точно пред заведението едни наивен човек и вените се появиха отново върху лицето и'. За по-малко от секунда кръвта му вече бе в системата и'. От толкова изживяни години тя имаше свръх слух, обоняние и прочие. Усещаше непознатото и наивно момиче почти до нея. След още няколко секунди тя остави съвсем незабелязано жертвата си напълно наханена и заредена с мощ.
- Виж какво не си и въобразявай, че си нещо повече от мен! - Каза Катерина много коварно, а какво стана с момичето... Непозната се озова прилепена към стената, на около метър от земята, хваната за врата и на лицето и се изписваше болка...и то силна..

п.п няма нищо, сега аз ти се извинявам за закъснението.
Katherine.
One in a million
One in a million

Брой мнения : 626

Писане by Alison Rotwailer. on Съб Мар 31, 2012 7:57 am

Когато непознатата си тръгна Алисън я погледна със страшен поглед.Тя мразеше да й се смеят върху лицето .. Искаше да й даде добър урок или по-точно да й покаже коя всъщност е тя .. Тръгна след непознатата с бързи , но много тихи крачки докато не се озова на една тъмна уличка .. Алисън отново се почувства у дома си!Но това сега не беше важно .. Ал се беше сляла плътно с мрака и ходеше след стъпките на поредната си жертва.
Изведнъж усети една ужасна болка .. Допря се до стената и започна да се държи за врата .. Изведнъж непознатата каза:
- Виж какво не си и въобразявай, че си нещо повече от мен!
Алисън я погледна с толкова гняв , който до сега не е изпитвала към никога .. Махна ръката си и я погледна .. Беше цялата окървавена в черна кръв.Леко се изплаши , не но това не беше характерно за кучка като Алисън!Нямаше да покаже страха си на непознатата,напротив щеше да се бори!!Изправи се и каза на момичето:
- Не се страхувам от теб!
Alison Rotwailer.
Human
Human

Писане by Katherine. on Съб Мар 31, 2012 9:07 am

Катерина бе спокойна както винаги и на лицето и винаги бе изписано само и само едно безсърдечие. Никой не можеше да възпламени сърцето и поне за миг.
Не беше присъщо за Кат, но тя отпусна ръката си, която бе около врата на непознатата и я свали отново на земята. Искаше и се да убие самоувереното момиче, но вече знаеше колко болка е понесло то в ада.
От толкова години живот и опит си помислихте, че Катерина още не е разбрала каква всъщност е кучката пред нея? Лъжете се..
- Не се страхувам от теб! - каза наивно клетия демон. В гласа му Кат усети нотка на малко несигурност и...страх, който тя не би си признала. Наистина ли? Сериозно ли тя си е помислила, че на Катерина и пука? О, боже, мой! Колко наивни са станали хората в днешно време.
Катерина я погледна презиращо и се обърна с гръб към момичето. Тя хвана жертвата си и след секунди вече бе на сметището и го остави там. След това отиде зад сградата, в която се срещна с демона и почисти добре зъбите и устните си...
Непознатата се огледа с объркан поглед, а след това усети болката, която и причини Катерина. Какво ли и направи? Мм..лека драскотина на врата от зъбките и'.
- Сега боли ли те? - Каза Катерина като заби и нож в гърба буквално на демона. - Нека позная..мм..ти няма да си признаеш, демоне..
Katherine.
One in a million
One in a million

Писане by Alison Rotwailer. on Съб Мар 31, 2012 9:54 am

Алисън беше объркана .. от къде знаеше каква съм?Но нещо в мен ме караше да й покажа какъв демон съм всъщност аз.Само при мисълта Ал винаги се размиваше .. - Какво смешно има?
Тя погледна към непознатата , която беше също така ядосана..
Изведнъж Алисън се сдоби с нов приток енергия и сила , изправи се и каза:
- Знаеш ли какво малката ... ти си просто едно разглезено момиченце!
Алисън искаше в момента да убие жертвата си колкото тя нея ... (Как объркано се получи) ...
Непознатата я погледна , четешесе много гняв .. Ал не знаеше какво да прави .. или да я убие още тук , но това нямаше да е лесно .. Знаеше много добре каква е тя - хибрид .. Другият вариант беше просто да се предаде , но това не беше характерно за демон като Ал.След дълго мълчение , Ал просто използва своята дарба - телепатията , за да разбере какво кроише себеседничката си.
Толкова много мисли се хлуваха в главата на Ал ... усещаше емоциите си ..
Беше по един начин тъжна , но по друг толкова бясна ..
Alison Rotwailer.
Human
Human

Писане by Katherine. on Съб Мар 31, 2012 10:38 am

Катерина не бе толкова глупава и усети как от главата и' изтичаше информация. Непозната бе втренчена в Кат и затова тя хвана момичето и му изви ръцете.
- Предлагам ти да спрем с номерата, барби! Знам цялото ти минало и не се различава с много от моето, така че може и да не сме врагове..
Катерина искаше да я убие за това, което се опита да направи с дарбата си. Но какво щеше да е удоволствие за Катерина? Никакво просто минимално.
Непознатата не изглеждаше, че се съгласява, затова Катерина започна още повече да я подлага на болка. Катерина просто искаше още приятели, а не врагове.
Кат искаше приключение, но засега нищо не я беше трогнало от преживяното. Ах..докато тя измъчваше момичето в хватката и' и двете бяха забравили, че изобщо съществуват хора, които могат да ги видят. Но по улицата нямаше жива душа, всички бяха в някое заведение..
Katherine.
One in a million
One in a million

Писане by Alison Rotwailer. on Съб Мар 31, 2012 11:26 am

Алисън просто стоеше и се опитваше да не мисли за болката .. Изведнъж момичето я пусна и каза:
- Не търся врагове , а приятели ..
Алисън я изгледа някак странно , гневът беше отминал .. Момичето я изгледа със същия поглед ..
- Нито пък аз!
Каза Алисън и са погледнаха ..
- Катрин!
- Алисън ..

Хвана ръката й и я погледна .. Да , според Ал това беше началото на едно щуро приятелство ..

THE END xD
Alison Rotwailer.
Human
Human

Писане by Sponsored content

Sponsored content