Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!

Join the forum, it's quick and easy

Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Paris the city of love...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)
Night Club "LED" EmptyNight Club "LED" I_voting_barNight Club "LED" Empty 
Serena Van Der Woodsen. (584)
Night Club "LED" EmptyNight Club "LED" I_voting_barNight Club "LED" Empty 
Alisa Kerr (387)
Night Club "LED" EmptyNight Club "LED" I_voting_barNight Club "LED" Empty 
Alison Rotwailer. (340)
Night Club "LED" EmptyNight Club "LED" I_voting_barNight Club "LED" Empty 
Charlie Rhodes (331)
Night Club "LED" EmptyNight Club "LED" I_voting_barNight Club "LED" Empty 
Barbara. (317)
Night Club "LED" EmptyNight Club "LED" I_voting_barNight Club "LED" Empty 
Никол Мур (248)
Night Club "LED" EmptyNight Club "LED" I_voting_barNight Club "LED" Empty 
Caroline Forbes (163)
Night Club "LED" EmptyNight Club "LED" I_voting_barNight Club "LED" Empty 
Blair Waldorf. (144)
Night Club "LED" EmptyNight Club "LED" I_voting_barNight Club "LED" Empty 
Dean Winchester (141)
Night Club "LED" EmptyNight Club "LED" I_voting_barNight Club "LED" Empty 

Latest topics
» Споделете вашите банери!
Night Club "LED" EmptyСъб Юли 28, 2012 12:28 am by Дерек Вон Монро.

» Себастиян Клейтън
Night Club "LED" EmptyВто Юни 12, 2012 4:33 pm by Себастиян Клейтън

» Смяна на лик/име.
Night Club "LED" EmptyВто Май 15, 2012 7:02 pm by Alison Rotwailer.

» I feel you close, I feel you breathe And now it's like you're here You're haunting me.You're the reason that we started this fight
Night Club "LED" EmptyЧет Апр 26, 2012 8:36 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ария Мономъри
Night Club "LED" EmptyНед Апр 15, 2012 1:56 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Айфеловата кула
Night Club "LED" EmptyПет Апр 13, 2012 10:47 am by Amelie

» Търся си другарче за РП.
Night Club "LED" EmptyВто Апр 10, 2012 6:41 am by Amelie

» Търся си...
Night Club "LED" EmptyПон Апр 09, 2012 10:50 am by Caroline Forbes

» Имение "Castillo Caribe"
Night Club "LED" EmptyПон Апр 09, 2012 9:42 am by Amelie

Night Club "LED" Zru4I Night Club "LED" KYs6h Night Club "LED" KjNYY Night Club "LED" 7RGJk Night Club "LED" KXcth
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Окт 27, 2021 6:18 am
Visitors
Night Club "LED" Flags_1

Night Club "LED"

3 posters

Go down

Night Club "LED" Empty Night Club "LED"

Писане by Merry Chase. Чет Дек 29, 2011 4:11 pm

Night Club "LED" Bar-Stool-La-Cova-Night-Club

Merry Chase.

Брой мнения : 7
Join date : 29.12.2011

Върнете се в началото Go down

Night Club "LED" Empty Re: Night Club "LED"

Писане by Katherine. Пон Мар 12, 2012 6:50 pm

Цигарен дим, задушно помещение, много хора, бар, дансинг...Поредната вечер прекарана в купон.
Леле! Този нощен клуб е претъпкан! Всички ли бяха на крака? Доста странно. Да не би да са болни? Ехх...днес бе един от най-изморителните ми дни. Нуждаех се от цигара и мартини и щях да получа и двете, дори ако някой трябва да пострада. Искам ги!
Едвам, едвам се добрах до бара. Седнах и за миг се разочаровах..Вместо секси барман имаше секси барманка, но аз си искам бармънчето. Както и да е, точно, когато момичето дойде да ме попита какво ще желая някой я извика и едно сладко и подозрително момче я замести.
- Que voulez-vous? - каза той с мощен глас, който те разтапя отвътре. А какво означа това ли? Ами на френски значи ,, Какво ще желаете? ''
- Un martini .. et si vous le pouvez cigarette! - ,, Едно мартини..и ако може цигарата ви! ''. Към това изречение вмъкнах и неустоимата и сексапилна моя усмивка.
През цялото време той ме гледаше, но за жалост аз не отвръщах на жеста му, а се озъртах за компания.
Погледът ми откри някакво момиче, младо, красиво, стройно и очевадно не човек, хибрид, вампир и т.н. Бе нещо много по-различно.
Поръчката ми дойде, взех цигарата и мартинито и се преместих до момичето.
- Свободно ли е?
Katherine.
Katherine.
One in a million
One in a million

Брой мнения : 626
Join date : 01.01.2012

Върнете се в началото Go down

Night Club "LED" Empty Re: Night Club "LED"

Писане by Alexis Evans. Пон Мар 12, 2012 8:01 pm

Малко забавление!
Алексис беше в настроение точно днес, което винаги я довеждаше до някаква луда вечер. Щеше да излезе от наетия апартамент, с цел да си припомни какво е чувството от алкохол, който три дни няма да ти позволи да изтрезнееш напълно. Сякаш болката в главата щеше да и е приятна. Не се забавлявала както трябва от вече десет години, които си беше адски много. Имаше ги онези нощи до към дин часа да седи в някой бар, но не и някое незабравимо излизане.
Беше се приготвила. Изглеждаше ужасно секси. Имаше настроение за това да се занимае малко повече с вида си. Беше облечена в тесни дънки, които на места бяха скъсани, откривайки голи крака. Косата и бе сплетена небрежно на кок. Изглеждаше още по висока на петнадесет-сантриметровите токчета. Някакъв оскъден потник, придаваше още по-голяма женственост в гледката.
- Липсват хора от мъжки пол.- засмя се след като беше забелязала лекото и разочаровано лице когато беше дошла от бара. Може би бармана не беше кой знае какво.
След десетина вече се намираше пред любимото си заведение. Влезе вътре, а силната музика се наби право в ушите и. Обичаше този бар, зареди това, че пускаха абсолто всякаква музика, а не само френско. Беше си намерила местенце в края на заведението като чакаше дансинга да се напълни и тя да отиде, открадвайки си няколко мъжки тела за компания. Тъкмо надигна чашата си за поредната глътка и някаква чернокоска се приближи. Усмивката на лицето на Алекс се появи мигновенно и кимна одобрително гледайки към сексапилната девойка.
-
Alexis Evans.
Alexis Evans.
Demon
Demon

Брой мнения : 12
Join date : 07.03.2012

Върнете се в началото Go down

Night Club "LED" Empty Re: Night Club "LED"

Писане by Katherine. Вто Мар 13, 2012 3:01 pm

Тя кимна и аз се настаних удобно. Надявах се да не я задуша с цигарения дим, защото имах намерение да пуша и да пия. Все пак няма да ми съсипе здравето. Гледах наоколо и се питах, къде ли са отишли съществата от мъжки пол. Изглеждаше толкова претруфено с дами. Все едно, че Париж е град само за същества от женски пол. Бармана беше сладък, но едва ли можеше да се освободи.
- Е..как се казваш? - Попитах с някакво непознато и нестандартно изражение за мен, което описваше прекалено много любопитство. Но едва ли някой го забеляза освен мен самата. Аз не се виждах, но се усещах. Това бе моето шесто чувство. Не спирах да гледам момичето и все пак исках отговор на въпроса ми. Държах мартинито си и не отделях поглед от нея. Изведнъж едно водападче от коса заля една част от лицето ми, което ме направи още по-сексапилна. - Какво ще пиеш? Аз черпя - казах аз и усмивката ми се промени в малко по-сексапилна и много по-мистериозна.
Katherine.
Katherine.
One in a million
One in a million

Брой мнения : 626
Join date : 01.01.2012

Върнете се в началото Go down

Night Club "LED" Empty Re: Night Club "LED"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите