Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!

Join the forum, it's quick and easy

Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Paris the city of love...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)
Night Club "Apple" EmptyNight Club "Apple" I_voting_barNight Club "Apple" Empty 
Serena Van Der Woodsen. (584)
Night Club "Apple" EmptyNight Club "Apple" I_voting_barNight Club "Apple" Empty 
Alisa Kerr (387)
Night Club "Apple" EmptyNight Club "Apple" I_voting_barNight Club "Apple" Empty 
Alison Rotwailer. (340)
Night Club "Apple" EmptyNight Club "Apple" I_voting_barNight Club "Apple" Empty 
Charlie Rhodes (331)
Night Club "Apple" EmptyNight Club "Apple" I_voting_barNight Club "Apple" Empty 
Barbara. (317)
Night Club "Apple" EmptyNight Club "Apple" I_voting_barNight Club "Apple" Empty 
Никол Мур (248)
Night Club "Apple" EmptyNight Club "Apple" I_voting_barNight Club "Apple" Empty 
Caroline Forbes (163)
Night Club "Apple" EmptyNight Club "Apple" I_voting_barNight Club "Apple" Empty 
Blair Waldorf. (144)
Night Club "Apple" EmptyNight Club "Apple" I_voting_barNight Club "Apple" Empty 
Dean Winchester (141)
Night Club "Apple" EmptyNight Club "Apple" I_voting_barNight Club "Apple" Empty 

Latest topics
» Споделете вашите банери!
Night Club "Apple" EmptyСъб Юли 28, 2012 12:28 am by Дерек Вон Монро.

» Себастиян Клейтън
Night Club "Apple" EmptyВто Юни 12, 2012 4:33 pm by Себастиян Клейтън

» Смяна на лик/име.
Night Club "Apple" EmptyВто Май 15, 2012 7:02 pm by Alison Rotwailer.

» I feel you close, I feel you breathe And now it's like you're here You're haunting me.You're the reason that we started this fight
Night Club "Apple" EmptyЧет Апр 26, 2012 8:36 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ария Мономъри
Night Club "Apple" EmptyНед Апр 15, 2012 1:56 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Айфеловата кула
Night Club "Apple" EmptyПет Апр 13, 2012 10:47 am by Amelie

» Търся си другарче за РП.
Night Club "Apple" EmptyВто Апр 10, 2012 6:41 am by Amelie

» Търся си...
Night Club "Apple" EmptyПон Апр 09, 2012 10:50 am by Caroline Forbes

» Имение "Castillo Caribe"
Night Club "Apple" EmptyПон Апр 09, 2012 9:42 am by Amelie

Night Club "Apple" Zru4I Night Club "Apple" KYs6h Night Club "Apple" KjNYY Night Club "Apple" 7RGJk Night Club "Apple" KXcth
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Окт 27, 2021 6:18 am
Visitors
Night Club "Apple" Flags_1

Night Club "Apple"

3 posters

Go down

Night Club "Apple" Empty Night Club "Apple"

Писане by Merry Chase. Чет Дек 29, 2011 3:59 pm

Night Club "Apple" Night-club-flamingo-grand-03-1235050042

Merry Chase.

Брой мнения : 7
Join date : 29.12.2011

Върнете се в началото Go down

Night Club "Apple" Empty Re: Night Club "Apple"

Писане by Виктор Карпович Нед Мар 25, 2012 4:58 pm

Виктор Карпович удари недоволно с ръка по масата, давайки знак на разплаканите госпожици да се разкарат от погледа му. Поклащаше глава недоволно срещу всяка една, което беше още един лош знак за пребиваването им тук, а да не говорим, че бизнеса му почти замираше пагубно с разкриването на няколко от бардаците, които затънаха до долу заради няколкото полицейски обиска. Но въпреки тях, Карпович бе почти на ръба да оглави световния трафик на хора по всички известни и възможни причини, които можете да се сетите. Беше достатъчно престъпен, за да го затворят до живот, ако го уличеха в някое от нещата, които е направил. Работеше що годе легално относно депортирането на служителките си, но уви, все пак имаше за какво да го хванат.
Повдигна кристалната чаша с кехлибарна течност. Доближи я до устните си, отпивайки голяма глътка. Половин час след срещата му с новата пратка в клуба, той отвори за посетители и се напълни с тях за по- малко от петнадесетина минути. Кимна благодарствено на управителя на бара за отпуснатото време и място и се извърна към посетителите на нощния клуб с интерес.
Виктор Карпович
Виктор Карпович
Human
Human

Брой мнения : 7
Join date : 25.03.2012

Върнете се в началото Go down

Night Club "Apple" Empty Re: Night Club "Apple"

Писане by Serena Van Der Woodsen. Нед Мар 25, 2012 5:24 pm

Беше към 23:00,а Блеър още не ми звънеше...явно срещата ни щеше да се отложи!Жалкото беше единствено,че вече бях готова да изляза от вкъщи,но..какво пък?Можех да изляза и сама както всъщност доста често ми се случваше.
Нанесох отново гланц на устните си,взех чантичката си и излязох от вкъщи,взимайки такси до бара, в който най-често ходех.Можех да видя някой познат..Нейт или който и да е.Ако пък не щях да пийна едно питие и да се прибера у дома.
Таксито спря пред вратите на клуба,платих на шофьора и се наредих на опашката,която всъщност определено не беше малка.Не ми се чакаше,затова отидох най-отпред до охраната,малко мили думи и физиономии и вече бях вътре.
Щом влязох усетих как доста мъжки погледи се впиха в тялото ми,но това изобщо не ме бъркаше.Да кажем,че бях свикнала.Прокарах пръсти небрежно през дългата си руса коса и закрачих бавно към бара,разминавайки се с танцуващите.
Най-накрая се добрах до едно свободно място на бара и поръчах една маргарита на бармана,който ми се усмихваше приятно.Кръстосах крака и щом направих това доста голяма част от тях се откри,защото да кажем,че роклята ми не беше от най-дългите.
Serena Van Der Woodsen.
Serena Van Der Woodsen.
Queen
Queen

Брой мнения : 584
Join date : 28.12.2011

Върнете се в началото Go down

Night Club "Apple" Empty Re: Night Club "Apple"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите