Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)

Serena Van Der Woodsen. (584)

Alisa Kerr (387)

Alison Rotwailer. (340)

Charlie Rhodes (331)

Barbara. (317)

Никол Мур (248)

Caroline Forbes (163)

Blair Waldorf. (144)

Dean Winchester (141)

Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 22, на Съб Май 19, 2018 2:05 pm
Visitors

Рим,Италия-преди седмица

Go down

Рим,Италия-преди седмица

Писане by Serena Van Der Woodsen. on Съб Мар 10, 2012 7:06 pm

Имахме модно ревю в Рим и работата беше доста натоварена.Трябваше да се прибера у дома и за час да опаковам багажа си за да не изпусна самолета.Но вече бях всикнала с това,така че не ми беше проблем,даже станах готова за по-малко от час.
Облякох си една тениска,ня което пише "I love NY",коженото яке,опити по крака черни дънки и любимите ми ботушки,които бяха равни за разлика от повечето ми обувки,които бяха на поне 10см ток.Но..професията го изискваше,а и все пак високите токчета ми бяха страст.
Отидох на летището и вече всички бяха там,качихме се на самолетаи явно бях задрямала,когато Майли ме събуди и каза,че сме пристигнали.Усмихнах се широко и слязохме от самолета,взехме си багажа и се качихме в лимозината пред летището,която ни отведе към хотела,в който щяхме да отседнем.Имахме малко свободно време и реших да го използвам за да се поразходя из града. Все пак не бях всеки ден в Рим.Времето беше мрачно затова взех със себе си чадър за всеки случай.
Излязох от хотела и включих GPS-а си за всеки случай.Никога не съм могла да се ориентирвам добре.
Завървях надолу по улицата и се озовах пред едно кафене,изглеждаше доста хубаво.Влязох вътре,а там всички говореха на италиянски.Май щяхме да се опитаме да се разберем на английски със сервитьорката.
Настаних се на една маса като гледах в менюто все едно не мога да чета.Ами да де..не можех да чета на италиянски..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

I like crazy, foolish, stupid
Party going wild, fist pumping
Music, I might lose it

Blast to the roof, that's how we do'z it
I don't care the night, she don't care we like
Almost dared the right five

This one's for you and me, living out our dreams
We're all right where we should be

Serena Van Der Woodsen.
Queen
Queen

Брой мнения : 584

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Рим,Италия-преди седмица

Писане by na.na on Съб Мар 10, 2012 7:18 pm

-Per favore fatemi. No, non capisco, no .. no, dio, io non la sono, per favore ...-силният ми глас се разнасяше и привличаше множество любопитни погледи, но едва сдържах гнева си и нямах време да отчитам, че съм станала главният обект на наблюдения, обсъждане и закачки. Италианката пред мен обаче не схващаше какво й говоря и или бе малоумна, или не разбираше майчиният си език. Продължих да й говоря, този път по-бавно и отчетливо-Avete sbagliato. Io sono tua figlia. Si prega di calmarsi.
Забелязах, че изражението й постепенно се изяснява и лекото й кимване ме успокои запрати топли вълни по тялото ми. Слава на Бога, че не ми се налагаше да прибягвам до други средства.
Продължих да вървя, а токчетата ми тракаха отмерено по паветата, вятърът развяваше дългата ми коса, непривично за мен пусната и неоформена в прическа, клинът, полепнал по тънките ми бедра, синята туника и въобще външният ми вид отново привлякоха погледите на италианците и смигнах на група младежи. Страстните погледи, които ми хвърляха, само увеличиха самочувствието ми и весело влязох в едно кафе, закътано в края на улицата.
Удари ме силната миризма на кафе, но и на прясно приготвена пица и без да сядам на масата се запътих към касата.
-Una fetta di pizza, spaghetti e cola.
Усмихнах се и се опитах да си намеря място, докато чакам поръчката. Установих, малко късно, че няма места, затова се заозъртах по-бързо и мернах някакво празно място до едно момиче. Изглеждаше ми объркана, а по облеклото й можех да съдя, че ми бе сънародничка. Приближих се до нея и вкарах английският в действие:
-Здравей. Може ли да седна?
na.na
Human
Human

Брой мнения : 16

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Рим,Италия-преди седмица

Писане by Serena Van Der Woodsen. on Съб Мар 10, 2012 7:33 pm

Продължавах да се мъча с менюто още 5 минути сигурно,докато при мен не седна едно момиче и заговори на английски!Боже,благодаря ти!
-Ти говориш английски!
Казах като се ококорих и се усмихнах широко.Поне не бях сама..а може би беше от тук и щеше да ми поръча поне едно кафе.
-Така де..да,може да седнеш.
Засмях се тихо и леко отместих чантата си за да не й првчи.
-Нямаш си и идея колко се радвам в момента!Най-накрая някой,с който мога да се разбера не само с жестове и мимики..
Поклатих глав аи се усмихнах на момичето.
-Аз съм Роуз,приятно ми е.
Усмихнах се отново и подадох ръката си за да се здрависаме.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

I like crazy, foolish, stupid
Party going wild, fist pumping
Music, I might lose it

Blast to the roof, that's how we do'z it
I don't care the night, she don't care we like
Almost dared the right five

This one's for you and me, living out our dreams
We're all right where we should be

Serena Van Der Woodsen.
Queen
Queen