Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)

Serena Van Der Woodsen. (584)

Alisa Kerr (387)

Alison Rotwailer. (340)

Charlie Rhodes (331)

Barbara. (317)

Никол Мур (248)

Caroline Forbes (163)

Blair Waldorf. (144)

Dean Winchester (141)

Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 22, на Съб Май 19, 2018 2:05 pm
Visitors

Рим,Италия преди няколко месеца.

Go down

Рим,Италия преди няколко месеца.

Писане by Barbara. on Нед Мар 04, 2012 4:46 pm

Някой би казал че съм пийнала в повече и за това не помня нищо от снощи. Но това не обясняваше защо не можех да помръдна нито ръцете си нито краката си. Не усещах и крилата си,болката бе там,но бе толкова притъпена. Усещах и някакъв метален вкус в устните си,които бавно се стичаше от едната страна на устните. Кръв. Не помнех нищо. Изведнъж чух стъпки и се присвих. Какво за бога ставаше. Две ръце доста грубо махнаха превръзката от очите ми. Погледнах мъжът срещу себе си. Не го разпознавах,дори не знаех защо съм тук. Огледах се и промърморих :
- Какво по дяволите? - погледнах мъжът. - Кой за бога си ти?! - попитах с още по заглушен глас,треперейки на стола.
Barbara.
Angel
Angel

Брой мнения : 317

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Рим,Италия преди няколко месеца.

Писане by Nicholas. on Нед Мар 04, 2012 5:10 pm

Рим ! Ах, как мразеше този град и всички тези проклети италианци. Бяха толкова подли и нагли, държаха се с хората по - зле отколкото Никлаус можеше да си представи. Та дори той не падаше толкова ниско, за да унижава по такъв непочтен и брутален начин подчинените си. Разбира се, той можеше да бъде всякакъв. Безделник, нещастник, убиец, крадец.. Но честа , тя бе във всичко ! поне на нещичко го бе научил старият. Въпреки че никога не го призна за свой син, освен разбира се като бебе преди да разбере че ще се превърне в хилав момък, който не би могъл дори сам да осигури вечеря на съпругата си ! Но не това го бе превърнало в този безкрупулен мъж, който търсеше само мъст и смърт..
Момичето се осъзна, бе усетила кръвта извираща от устните й. Не, Никълъс не я бе ударил или поне не толкова поразително. Тя просто бе паднала, или така му се искаше да мисли. Даже щеше да опита да й го внуши ! .. Остави недовършената си рисунка настрани и с бавни злокобни крачки се приближи грубо премахвайки черното парче плат от лицето на русият ангел. Само с нея можеше да изпълни отмъщението си !
- Едни и същи въпроси.. - въздъхна отегчено.. - "Кой си ?" , "Къде съм ?" .. - изрецитира с гърления си сънлив глас. Бе станал едва преди няколко часа, а все още усещаше умората.. Погледна я в очите. Погледът му я прониза като стрела.. Стрела ! Тази проклета дума му напомняше за Лиляна... Тишината се проточи твърде дълго, но той така и не отрони думичка повече..
Nicholas.
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 16

Писане by Barbara. on Нед Мар 04, 2012 5:30 pm

- Ясно.. - казах,щом той не отговори. - Поредният психопат,който обича да убива за удоволствие. - извъртях очи и заоглеждах стаята. Знаех че бях в Рим,бях дошла заедно с приятел,който ме придружаваше почти навсякъде.Надявах се че поне той е цял. След това загледах татуировката на момчето пред мен.
- Древен вампир. Интересно. - казах на себе си. Доста забавна ситуация. Мразех тези същества,точно заради баща си. Не го погледнах повече в очите.
- Явно и ти си ме хванал заради баща ми.. защо просто не го хванете,ше направите услуга на всички.
Barbara.
Angel
Angel

Брой мнения : 317

Писане by Nicholas. on Нед Мар 04, 2012 6:28 pm

Никълъс не обърна никакво внимание на грубият й език, който плюеше толкова много неверни неща по негов адрес. Сякаш бе способен да я нарани ! Може би нямаше да му мигне окото ако просто сложеше край на крехкия й живот , но да я измъчва допълнително. Това бе непростимо ! Такова крехко и красиво създание не заслужаваше всичко това..
Мъжът затихна още повече.. Погледна я проницателно, но тя сякаш отбягваше сините му очи. Извърна глава, а той просто се приближи. Тялото му хвърли дебела, непроницаема сянка върху лицето й. Стаята и без това бе тъмна, а той напрягаше сетивата й допълнително с тези му глуповати движения.. Повдигна брадичката й с два пръста, за да може да го погледне в очите.
- Какво имаш в предвид, малката ? Нима не те е грижа за твоя старец ? - попита объркано. Детското му любопитство идеално се изписваше върху перфектното му лице. Не я разбираше. Той мразеше баща си и въпреки всичко бе готов а умре за него. Принципи, които така ненавиждаше.
Nicholas.
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 16

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото