Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!

Join the forum, it's quick and easy

Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Paris the city of love...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)
Night Club "Deluxe" EmptyNight Club "Deluxe" I_voting_barNight Club "Deluxe" Empty 
Serena Van Der Woodsen. (584)
Night Club "Deluxe" EmptyNight Club "Deluxe" I_voting_barNight Club "Deluxe" Empty 
Alisa Kerr (387)
Night Club "Deluxe" EmptyNight Club "Deluxe" I_voting_barNight Club "Deluxe" Empty 
Alison Rotwailer. (340)
Night Club "Deluxe" EmptyNight Club "Deluxe" I_voting_barNight Club "Deluxe" Empty 
Charlie Rhodes (331)
Night Club "Deluxe" EmptyNight Club "Deluxe" I_voting_barNight Club "Deluxe" Empty 
Barbara. (317)
Night Club "Deluxe" EmptyNight Club "Deluxe" I_voting_barNight Club "Deluxe" Empty 
Никол Мур (248)
Night Club "Deluxe" EmptyNight Club "Deluxe" I_voting_barNight Club "Deluxe" Empty 
Caroline Forbes (163)
Night Club "Deluxe" EmptyNight Club "Deluxe" I_voting_barNight Club "Deluxe" Empty 
Blair Waldorf. (144)
Night Club "Deluxe" EmptyNight Club "Deluxe" I_voting_barNight Club "Deluxe" Empty 
Dean Winchester (141)
Night Club "Deluxe" EmptyNight Club "Deluxe" I_voting_barNight Club "Deluxe" Empty 

Latest topics
» Споделете вашите банери!
Night Club "Deluxe" EmptyСъб Юли 28, 2012 12:28 am by Дерек Вон Монро.

» Себастиян Клейтън
Night Club "Deluxe" EmptyВто Юни 12, 2012 4:33 pm by Себастиян Клейтън

» Смяна на лик/име.
Night Club "Deluxe" EmptyВто Май 15, 2012 7:02 pm by Alison Rotwailer.

» I feel you close, I feel you breathe And now it's like you're here You're haunting me.You're the reason that we started this fight
Night Club "Deluxe" EmptyЧет Апр 26, 2012 8:36 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ария Мономъри
Night Club "Deluxe" EmptyНед Апр 15, 2012 1:56 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Айфеловата кула
Night Club "Deluxe" EmptyПет Апр 13, 2012 10:47 am by Amelie

» Търся си другарче за РП.
Night Club "Deluxe" EmptyВто Апр 10, 2012 6:41 am by Amelie

» Търся си...
Night Club "Deluxe" EmptyПон Апр 09, 2012 10:50 am by Caroline Forbes

» Имение "Castillo Caribe"
Night Club "Deluxe" EmptyПон Апр 09, 2012 9:42 am by Amelie

Night Club "Deluxe" Zru4I Night Club "Deluxe" KYs6h Night Club "Deluxe" KjNYY Night Club "Deluxe" 7RGJk Night Club "Deluxe" KXcth
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Окт 27, 2021 6:18 am
Visitors
Night Club "Deluxe" Flags_1

Night Club "Deluxe"

2 posters

Go down

Night Club "Deluxe" Empty Night Club "Deluxe"

Писане by Merry Chase. Чет Дек 29, 2011 3:56 pm

Night Club "Deluxe" 005494583

Merry Chase.

Брой мнения : 7
Join date : 29.12.2011

Върнете се в началото Go down

Night Club "Deluxe" Empty Re: Night Club "Deluxe"

Писане by Irene L. Carter Нед Яну 01, 2012 5:17 pm

Цигареният дим ме задушаваше, пияните се множаха, изнервяйки ме максимално. Мразех да съм затворена в претъпкания до горе клуб и на всичкото отгоре, да обслужвам пияниците. Можех да си намеря къде-къде по-приятна, че и забавна работа, но такава бях преди няколко месеца - държах да бъда барманка. Казвах си какво пък, едва ли е толкова зле да висиш по цели нощи в клуба с тълпи от млади хора... Истината бе, че щях да напусна при първа възможност, но засега трябваше сама да се издържам, защото майка ми се беше запиляла някъде с новия си съпруг и смяташе, че вече съм прекалено голяма, за да ме отглежда тя.
Най-после смяната ми свърши. Всъщност тя не беше свършила, щеше да е ако беше три часа, но аз настоявах да си тръгна възможно най-скоро и изгоних всички от заведението. Насвятканите дори не разбраха какво става, а другите се нацупиха, че ги гоня и излязоха доброволно. Едва ли само тази нощ щеше да е проблем да затворим по-рано. Имах лекции на следващия ден и отново не бях спала, така че просто не издържах още час с пияниците.
Хванах чантата си и тръгнах към вратата, когато от нея влетя средно високо момиче, с кестенява коса и седна на бара. Извъртях очи и бавно отидох до нея.
- Извинявайте, но заведението вече е затворено. - усмихнах се почти ангелски и кръстосах ръце, изчаквайки я да стане и да си тръгне. Но тя явно нямаше такива намерения, затова реших просто да я оставя да си се напие щом толкова настоява, пък после щях да викна някой да я изнесе на ръце оттук. Нямаше все аз да върша мръсната работа, я.
Irene L. Carter
Irene L. Carter

Брой мнения : 33
Join date : 31.12.2011
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Night Club "Deluxe" Empty Re: Night Club "Deluxe"

Писане by ???? Нед Яну 01, 2012 5:43 pm

- Сара...- провикна се едно момиче из зад Квейни. Господи, какво им ставаше на всички тези дни, че постоянно я наричаха Сара!? Какво да не би случайно да имаше близначка в Париж за която не знаеше!? Пхах...хората тук бяха повече от побъркани.
- Слушай не знам коя е Сара, но знам как ще ме оставиш на мира! А сега чупката! - каза през зъби на съвсем миловидното на вид момиче и се усмихна кръвнишки. Не можеше да си обясни защо всички я наричаха "Сара", но пък от друга страна Сара можеше да си го обясни. Тя знаеше, че тя и Квейни са един човек, един и същ човек, но с леко раздвоение. Но Квейн от друга страна въобще нямаше да се сети за това. Все пак на личната и' карта пишеше Квейн О'Конър, на шофьорската книжка също..
Британката се качи в стария си и видимо потрошен пикап и се насочи към центъра на града с цел да намери място, достойно за нейното внимание. А такива трудно се намираха за нея. Спря колата пред едно заведение с голям надпис "Night club Deluxe", реши да влезе и да погледне, името на заведението някак си я привлече.
Тя слезе от срутината, водеща се за нейна кола и с бърза и тактична крачка тръгна към входа от където излезе сравнително голяма тълпа хора. Е или бе прекалено претъпкано или се бе изпразнило съвсем, което пък само увеличи любопитството на брюнетката. Влизайки вътре установи, че бе по празно и от изоставените метростанции.
- Извинявайте, но заведението вече е затворено. - усмихна се някакво момиче, очевидно работеше тук.
- Нда...не мисля! - отвърна Квейни усмихвайки се и се насочи към бара, бутайки другото момиче с рамо докато минаваше покрай нея. Седна на един от бар столовете и другата веднага застана зад бара.
- Пак ли ти захарче...- каза с престорено разочарование Квейн. - Едно уиски...чисто! - добави усмихвайки се и чакайки най - спокойно питието си.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Night Club "Deluxe" Empty Re: Night Club "Deluxe"

Писане by Irene L. Carter Нед Яну 01, 2012 6:33 pm

Извъртях очи и отново залепих изкуствената си усмивка, когато отидох пред досандницата. Не стига, че щях да я обслужа, при положение, че заведението вече беше затворено, но и се държеше ужасно грубо. Какво неприятно момиче.
- Веднага, миличка! - изсъсках срещу нея и се заех да й наливам прословутото уиски, наблюдавайки брюнетката с периферно зрение, сякаш всеки момент щеше да извади пистолет и да ме заплаши със смърт.
- Ето, заповядай... - казах спокойно, подавайки й чашата и оставяйки бутилката настрани. - Няма ли други клубове в града, че реши точно в този затворения да останеш?
Попитах я и я погледнах въпросително, а тя просто се наливаше с уиски. Направи ми знак да й налея още, а аз направо й подадох бутилката. Придърпах един стол, който беше зад бара, и седнах на него, замисляйки се кога ли щях да си тръгна оттук. Бях прекалено отвеяна, за да водя разговор с човек, затова не усещах, че момичето блещи някакви глупости, които не ме вълнуваха особено. Нищо, че аз я запитах какво прави тук. Все едно ми беше какво ще ми каже.
Докато се усетя, тя размахваше ръка пред лицето ми и съскаше да я слушам или нещо подобно. Всъщност дори не ме интересуваше какво ми говореше, но реших да се обърна към нея и да се усмихна. Изглеждаше бясна, но аз продължавах да се усмихвам широко, очаквайки да ми каже нещо.
- Какво каза, сладурче? - изчуруликах и се подпрях пред нея на бара.
Irene L. Carter
Irene L. Carter

Брой мнения : 33
Join date : 31.12.2011
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Night Club "Deluxe" Empty Re: Night Club "Deluxe"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите