Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)

Serena Van Der Woodsen. (584)

Alisa Kerr (387)

Alison Rotwailer. (340)

Charlie Rhodes (331)

Barbara. (317)

Никол Мур (248)

Caroline Forbes (163)

Blair Waldorf. (144)

Dean Winchester (141)

Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 22, на Съб Май 19, 2018 2:05 pm
Visitors

Night Club "Deluxe"

Go down

Night Club "Deluxe"

Писане by Merry Chase. on Чет Дек 29, 2011 3:56 pm

Merry Chase.

Брой мнения : 7

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Night Club "Deluxe"

Писане by Irene L. Carter on Нед Яну 01, 2012 5:17 pm

Цигареният дим ме задушаваше, пияните се множаха, изнервяйки ме максимално. Мразех да съм затворена в претъпкания до горе клуб и на всичкото отгоре, да обслужвам пияниците. Можех да си намеря къде-къде по-приятна, че и забавна работа, но такава бях преди няколко месеца - държах да бъда барманка. Казвах си какво пък, едва ли е толкова зле да висиш по цели нощи в клуба с тълпи от млади хора... Истината бе, че щях да напусна при първа възможност, но засега трябваше сама да се издържам, защото майка ми се беше запиляла някъде с новия си съпруг и смяташе, че вече съм прекалено голяма, за да ме отглежда тя.
Най-после смяната ми свърши. Всъщност тя не беше свършила, щеше да е ако беше три часа, но аз настоявах да си тръгна възможно най-скоро и изгоних всички от заведението. Насвятканите дори не разбраха какво става, а другите се нацупиха, че ги гоня и излязоха доброволно. Едва ли само тази нощ щеше да е проблем да затворим по-рано. Имах лекции на следващия ден и отново не бях спала, така че просто не издържах още час с пияниците.
Хванах чантата си и тръгнах към вратата, когато от нея влетя средно високо момиче, с кестенява коса и седна на бара. Извъртях очи и бавно отидох до нея.
- Извинявайте, но заведението вече е затворено. - усмихнах се почти ангелски и кръстосах ръце, изчаквайки я да стане и да си тръгне. Но тя явно нямаше такива намерения, затова реших просто да я оставя да си се напие щом толкова настоява, пък после щях да викна някой да я изнесе на ръце оттук. Нямаше все аз да върша мръсната работа, я.
Irene L. Carter

Брой мнения : 33

Писане by ???? on Нед Яну 01, 2012 5:43 pm

- Сара...- провикна се едно момиче из зад Квейни. Господи, какво им ставаше на всички тези дни, че постоянно я наричаха Сара!? Какво да не би случайно да имаше близначка в Париж за която не знаеше!? Пхах...хората тук бяха повече от побъркани.
- Слушай не знам коя е Сара, но знам как ще ме оставиш на мира! А сега чупката! - каза през зъби на съвсем миловидното на вид момиче и се усмихна кръвнишки. Не можеше да си обясни защо всички я наричаха "Сара", но пък от друга страна Сара можеше да си го обясни. Тя знаеше, че тя и Квейни са един човек, един и същ човек, но с леко раздвоение. Но Квейн от друга страна въобще нямаше да се сети за това. Все пак на личната и' карта пишеше Квейн О'Конър, на шофьорската книжка също..
Британката се качи в стария си и видимо потрошен пикап и се насочи към центъра на града с цел да намери място, достойно за нейното внимание. А такива трудно се намираха за нея. Спря колата пред едно заведение с голям надпис "Night club Deluxe", реши да влезе и да погледне, името на заведението някак си я привлече.
Тя слезе от срутината, водеща се за нейна кола и с бърза и тактична крачка тръгна към входа от където излезе сравнително голяма тълпа хора. Е или бе прекалено претъпкано или се бе изпразнило съвсем, което пък само увеличи любопитството на брюнетката. Влизайки вътре установи, че бе по празно и от изоставените метростанции.
- Извинявайте, но заведението вече е затворено. - усмихна се някакво момиче, очевидно работеше тук.
- Нда...не мисля! - отвърна Квейни усмихвайки се и се насочи към бара, бутайки другото момиче с рамо докато минаваше покрай нея. Седна на един от бар столовете и другата веднага застана зад бара.
- Пак ли ти захарче...- каза с престорено разочарование Квейн. - Едно уиски...чисто! - добави усмихвайки се и чакайки най - спокойно питието си.

????
Гост

Писане by Irene L. Carter on Нед Яну 01, 2012 6:33 pm

Извъртях очи и отново залепих изкуствената си усмивка, когато отидох пред досандницата. Не стига, че щях да я обслужа, при положение, че заведението вече беше затворено, но и се държеше ужасно грубо. Какво неприятно момиче.
- Веднага, миличка! - изсъсках срещу нея и се заех да й наливам прословутото уиски, наблюдавайки брюнетката с периферно зрение, сякаш всеки момент щеше да извади пистолет и да ме заплаши със смърт.
- Ето, заповядай... - казах спокойно, подавайки й чашата и оставяйки бутилката настрани. - Няма ли други клубове в града, че реши точно в този затворения да останеш?
Попитах я и я погледнах въпросително, а тя просто се наливаше с уиски. Направи ми знак да й налея още, а аз направо й подадох бутилката. Придърпах един стол, който беше зад бара, и седнах на него, замисляйки се кога ли щях да си тръгна оттук. Бях прекалено отвеяна, за да водя разговор с човек, затова не усещах, че момичето блещи някакви глупости, които не ме вълнуваха особено. Нищо, че аз я запитах какво прави тук. Все едно ми беше какво ще ми каже.
Докато се усетя, тя размахваше ръка пред лицето ми и съскаше да я слушам или нещо подобно. Всъщност дори не ме интересуваше какво ми говореше, но реших да се обърна към нея и да се усмихна. Изглеждаше бясна, но аз продължавах да се усмихвам широко, очаквайки да ми каже нещо.
- Какво каза, сладурче? - изчуруликах и се подпрях пред нея на бара.
Irene L. Carter

Брой мнения : 33

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

- Similar topics

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите