Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)

Serena Van Der Woodsen. (584)

Alisa Kerr (387)

Alison Rotwailer. (340)

Charlie Rhodes (331)

Barbara. (317)

Никол Мур (248)

Caroline Forbes (163)

Blair Waldorf. (144)

Dean Winchester (141)

Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 22, на Съб Май 19, 2018 2:05 pm
Visitors

Oh, Lord; You rise and fall.. then hit the floor, but at least it's your own home

Go down

Oh, Lord; You rise and fall.. then hit the floor, but at least it's your own home

Писане by Chelsea Dawn Wayne. on Съб Мар 03, 2012 1:31 pm

Е, гостенино, в Париж сме.. Трябва ли дакажа "Bonjour", когато застанеш пред моята врата и поискаш да влезеш? Или да се споразумеем просто с едно просто "Здрасти". Аз бих предпочелата второто, въпреки любовта ми към френския. Така че .. Здрасти. И сега да те разведа наоколо? Не знам колко дълго ще отнеме. Знам само, че дизайнерите много се потрудиха, така че ще е невероятно грубо ако не уважим работата им.

А, гостенино, ще ти стане ли малко странно ако още от прекрачването на прага ми се озовеш в хола, или там откъдето ти идваш всички къщи са устроени така? Всъщност може да се каже, че той е нещо като хибрид между дневна и трапезария, тъй като масата бе разположена някъде в края `и, в невероятна близост до стълбите. И този така наречен хол, гостенино, заемаше целия първи етаж. О, като изключим кухнята всъщност.

Харесва ли ти? Надали, но както виждаш не е нищо специално, също като останалите части от скромната ми обител. Да, и тук има маса със столове, гостенино, но какво да кажа, като дневната бе някак прекалено голяма за мен? Чувствах се някак самотна в тази голяма къща и това бе причината понякога да ям в тази така уютна стаичка. Сега нека да се върнем отново в хола, но не за друго, а да се качим на втория етаж и да разгледаме малко по-личните стаи в къщата. Тесен коридор с 2 стаи. Едната бе спалнята ми.

/ пак нищо особено /, която пък води до личната ми баня

A другата стая бе гостната

която от своя страна също имаше баня /за гости/

E, гостенино, какво ще кажеш след като разгледа дома ми да пийнеш по едно кафе със скромната ми личност и там можеш да ми кажеш дали скромното ми жилище ти е допаднало?
Chelsea Dawn Wayne.
Angel
Angel

Брой мнения : 5

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите