Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!

Join the forum, it's quick and easy

Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Paris the city of love...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 I_voting_barЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty 
Serena Van Der Woodsen. (584)
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 I_voting_barЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty 
Alisa Kerr (387)
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 I_voting_barЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty 
Alison Rotwailer. (340)
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 I_voting_barЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty 
Charlie Rhodes (331)
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 I_voting_barЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty 
Barbara. (317)
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 I_voting_barЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty 
Никол Мур (248)
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 I_voting_barЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty 
Caroline Forbes (163)
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 I_voting_barЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty 
Blair Waldorf. (144)
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 I_voting_barЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty 
Dean Winchester (141)
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 I_voting_barЦентърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty 

Latest topics
» Споделете вашите банери!
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyСъб Юли 28, 2012 12:28 am by Дерек Вон Монро.

» Себастиян Клейтън
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyВто Юни 12, 2012 4:33 pm by Себастиян Клейтън

» Смяна на лик/име.
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyВто Май 15, 2012 7:02 pm by Alison Rotwailer.

» I feel you close, I feel you breathe And now it's like you're here You're haunting me.You're the reason that we started this fight
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 8:36 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ария Мономъри
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyНед Апр 15, 2012 1:56 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Айфеловата кула
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyПет Апр 13, 2012 10:47 am by Amelie

» Търся си другарче за РП.
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyВто Апр 10, 2012 6:41 am by Amelie

» Търся си...
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 10:50 am by Caroline Forbes

» Имение "Castillo Caribe"
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 EmptyПон Апр 09, 2012 9:42 am by Amelie

Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Zru4I Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 KYs6h Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 KjNYY Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 7RGJk Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 KXcth
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Окт 27, 2021 6:18 am
Visitors
Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Flags_1

Центърът на Париж, преди 3 дни

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty Re: Центърът на Париж, преди 3 дни

Писане by Alisa Kerr Вто Мар 06, 2012 2:29 pm

Спрях топката с крак и я взех от земята. Хвърлих я леко нагоре и започнах да си права крачета..
- Е какво ще кажеш ?
Говорех бавно, за да не изпусна топката от погледа си и тя да падне на земята. Не бях много добра , но ми се отдаваше. Внимавах да не се блъсна в някой минаващ наоколо или по точно той в мен.. Другите седнали се учудиха какво правим и ни гледаха доста странно. Огледах се и в същият момент ритнах топката малко по силно към Едмон.
Alisa Kerr
Alisa Kerr
Human
Human

Брой мнения : 387
Join date : 28.02.2012
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty Re: Центърът на Париж, преди 3 дни

Писане by Натаниъл Грей Вто Мар 06, 2012 6:54 pm

Гледах внимателно действията и и след като попита как се справя отговорих замислено:
- При положение, че не си тренирала е брилянтно. Вроден талант!
Хората продължаваха да ни гледат странно, но на кого му пукаше? На няколко метра от нас имаше момчета, които играеха хек...с какво нашето беше по - странно? Не се бях впускал в много такива действия през живота си. По някакъв странен начин ми харесваше да практикувам футболните си умения в центъра на Париж. Докато си мислех тези неща, тя ритна топката към мен доста силничко. Благодарение на върколашките си рефлекси направих бърз блок и топката изхвърча надалеч...
Натаниъл Грей
Натаниъл Грей
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 74
Join date : 29.02.2012

Върнете се в началото Go down

Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty Re: Центърът на Париж, преди 3 дни

Писане by Alisa Kerr Вто Мар 06, 2012 7:20 pm

Захилих се и седнах на пейката.. Предложих да се поразходим някъде, защото тук ми беше малко скучно..
- Ами ако искаш да тръгваме..
Говорех с тих тон и с усмивка на уста. Беше ми много приятно, че имам с кого да си говоря. Пък можеше да купим и нова топка нищо не ни пречеше.. Тръгнахме и започнахме да обикаляме по уличките.. Имаше много интересни неща.. Видях някакви топки и реших да купя една тъй като онази изхвърча заради мен.. Избрах подобна на тази, която
той имаше и го настигнах. Подадох му я и се умихнах.
Alisa Kerr
Alisa Kerr
Human
Human

Брой мнения : 387
Join date : 28.02.2012
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty Re: Центърът на Париж, преди 3 дни

Писане by Натаниъл Грей Вто Мар 06, 2012 8:28 pm

- Опа - единственото нещо което успявам да измъдря в подобна ситуация. Много мразех, когато се случи така. Дори когато направех нещо на някой друг, пак се изцепвах и понякога просто казвах "опа".
Почесах се по главата и проследих топката с поглед.
- Мързи ме да я гоня - ухилих се аз
- И без това е доста стара.
Тя предложи да се разходим и аз се съгласих. Малкото умора, която имах след няколко часа тренировка отдавна беше изчезнала - едно от предимствата да си върколак!
Защо ли никога не се бях заглеждал какви неща продават по оживените улици на този град? Заблеях във някаква доста добре направена сергия, на която се продаваха френски сувенирчета. Не че съм някакво бебе, което се кефи н подобни неща, но сувенирите наистина бяха интересни и се заех да мисля, на какво ли е способна човешката изобретателност. Осъзнах, че Алиса се е отделила от мен, чак когато ми подаде почти същата футболна топка като старата и ми се ухили.
Изчервих се, защото за мен беше странно момиче да купува на момче каквото и да било:
- Ъъъ, нямаше нужда - не можех да пренебрегна добрия и жест, затова я взех и се усмихнах.
- Но сега съм ти длъжник! Какво обичаш - плодови фрапета, сладоледи, от онези готините цветни бонбони или нещо друго?
Отправих настоятелен поглед, защото със сигурност нямаше да приема отказ...
Натаниъл Грей
Натаниъл Грей
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 74
Join date : 29.02.2012

Върнете се в началото Go down

Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty Re: Центърът на Париж, преди 3 дни

Писане by Alisa Kerr Вто Мар 06, 2012 8:36 pm

- Това време със сигурност не е за сладолед..
Засмях се сладко продължих:
- По добре да са бонбони. От онези желираните .. Много ги обичам.
Направих сладка муцунка и продължихме. Времето беше хладно, но хубаво, че температурите са над нулата .. В един момент се спрях на един магазин от дясната ни страна и дръпнах Едмон навътре. Имаше хубави неща и не само за мен, а и за Еди .. Надявах си да си хареса нещо , защото аз нямаше как да изляза от магазин и да не съм купила нищо.
- Харесваш ли си нещо ??
Попитах .. Като бях подготвила някой неща за проба.
Alisa Kerr
Alisa Kerr
Human
Human

Брой мнения : 387
Join date : 28.02.2012
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty Re: Центърът на Париж, преди 3 дни

Писане by Натаниъл Грей Съб Мар 10, 2012 1:19 pm

- Ясноо...- смотолевих, като загрях, че аз съм единствения който ядеше не буквално кофи със сладолед. Какво да се прави...това е другата ми любов след футбола и алкохола.
Тя се съгласи на бонбони и аз изтичах до един близък магазин, от който се върнах със солидно количество запаси. В последно време се държах доста невъзпитано и още преди да стигна до нея си бях натъпкал устата с бонбони:
- Искаш ли? - казах и разтворих торбата
По едно време тя видя някакъв магазин и след минута аз се оказах замъкнат вътре. Понеже се бях заблеял в другите хора в магазина и дъвчех някаква близалка, не бях усетил кога Алиса беше награбила няколко неща. Боже колко е бърза! Тя попита дали съм си харесал нещо. Усмихнах се неволно, понеже откакто влязохме дори не бях мръднал от мястото си:
- Амиии...ще огледам, ти върви да изпробваш тези неща - посочих дрехите в ръката и...
Натаниъл Грей
Натаниъл Грей
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 74
Join date : 29.02.2012

Върнете се в началото Go down

Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty Re: Центърът на Париж, преди 3 дни

Писане by Alisa Kerr Съб Мар 10, 2012 2:16 pm

- Добре ..
Казах и потеглих към пробната. Влязох и оставих дрехите на закачалките.. Започнах да се събличам и да изпробвам нещата който си бях харесала. Те бяха едно зимно яке и дънки,който ми седяха перфектно. Излязох и застанах пред огледалото. Изглеждах добре. Поклатих глава наляво-надясно и отидох да потърся Едмон, за да каже нали съм красива в тези дрехи. Намерих го и отново го дръпнах настрани.
- Е как съм ? Добре ли ми седят дрехите ?
Докато чаках отговор си взех няколко бонбона.
Alisa Kerr
Alisa Kerr
Human
Human

Брой мнения : 387
Join date : 28.02.2012
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty Re: Центърът на Париж, преди 3 дни

Писане by Натаниъл Грей Съб Мар 10, 2012 2:50 pm

Тя се оттегли в една от пробните. Обещах да разгледам какво има, затова се огледах и се отправих към витрините с мъжки дрехи. Честно казано си падах по по - изисканите неща и малко от дрехите тук ми хванаха окото. Наоколо обикаляха момчета и момичета натоварени с дънки, суитшъри, блузи и така нататък. Застанах пред някакви розови горнища. Мусех се и си мислех "Кой уважаващ себе си мъж ще облече подобно нещо?". След това Алиса вече беше при мен и отново ме дърпаше нанякъде. Попита ме как и седят нещата, които беше облякла. Огледах я отгоре до долу. Беше облякла яке и дънки. Мдаа седяха и добре. Всъщност на това момиче едва ли нещо би му седяло зле:
- Все едно са шити за теб - усмихнах се

Натаниъл Грей
Натаниъл Грей
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 74
Join date : 29.02.2012

Върнете се в началото Go down

Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty Re: Центърът на Париж, преди 3 дни

Писане by Alisa Kerr Съб Мар 10, 2012 3:35 pm

Усмихнах се сладко и направих сладка муцунка.
- Благодаря ти.!
След това отидох да се преоблека и излязох от пробната.
- А ти харесали си нещо ?
След това отидох до касата и си платих за дрехите.. Отново си взех няколко бонбона и изчаках отговора му. Щастлива бях, че имам нови дрехи бях точно като малко хлапе. Изглеждах толкова радостна.. дори не знаех как да го опиша.
- Ако не си си харесал кажи какво предпочиташ.. Какъв стил предпочиташ?
Alisa Kerr
Alisa Kerr
Human
Human

Брой мнения : 387
Join date : 28.02.2012
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Центърът на Париж, преди 3 дни - Page 2 Empty Re: Центърът на Париж, преди 3 дни

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите