Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)

Serena Van Der Woodsen. (584)

Alisa Kerr (387)

Alison Rotwailer. (340)

Charlie Rhodes (331)

Barbara. (317)

Никол Мур (248)

Caroline Forbes (163)

Blair Waldorf. (144)

Dean Winchester (141)

Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 22, на Съб Май 19, 2018 2:05 pm
Visitors

Преди няколко дни - Кино "Cinema city"

Go down

Преди няколко дни - Кино "Cinema city"

Писане by Alisa Kerr on Сря Фев 29, 2012 6:44 pm

Денят беше студен. Температурите бяха под 0-лата. Е това беше нормално за зимният сезон. Но това не пречеше на Алис да отиде на среща с брат си. Те се бяха уговорили за днешният студен ден. Тя се облече дебело и излезе. Тръгна към киното.. имаше късмет, че то не беше много далече.
Стигна до там и започна да се оглежда за брат си. Трябваше той да се оглежда за нея, но това му е простено. Алис само си каза: " Охх.. ако бях дошла с кола щях да си чакам двойно повече." .. Брат и за пореден път я разочарова. Стоеше пред входа и го чакаше. Дори не можеше да влезне да гледа филма, който бяха избра ли, защото билетите бяха у Дийн. Щеше да изпусне началото на хубавия филм.
Alisa Kerr
Human
Human

Брой мнения : 387

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Преди няколко дни - Кино "Cinema city"

Писане by Dean Winchester on Сря Фев 29, 2012 6:54 pm

Като чудо днес имах почивка и не бях на работа.О да,барът нямаше да ми липсва.Вече ми се привиждаха коктейли,бутилки с алкохол и т.н. Така е..професионално изкривяване.
Денят беше студен и разбира се сестра ми реши,че трябвало да ме изведе навън.Не разбирах нейното навън при положение,че щяхме да гледаме филм в киното.Както и да е..не можех да й откажа,от отдавна не се бяхме виждали.
Отбих се по-рано до киното,взех билетите,но нея още я нямаше затова реших да се поразходя малко навън.Срещата беше за 17:00.Оставаха още 15-20 минути,имаше време да отида до Едмон и да му оставя ключовете от колата му,които бяха в якето ми по стечение на обстоятелствата.
След като си тръгнах от тях извадих телефона си и видях,че е 17:15.Дийн,Дийн..пак закъсняваш..Явно се бях забавил повече от очакваното.Забързах крачката и след 5 минути бях в киното.Отидох плахо до Ал и я погледнах с мила усмивка.
-Ето ги билетите!Да влизаме!
Казах като се ухилих и я дръпнах за ръката преди да ме е скастрила за закъснението.
Dean Winchester
Human
Human

Брой мнения : 141

Писане by Alisa Kerr on Сря Фев 29, 2012 7:03 pm

Дийн най сетне се появи. Толкова миличко и сладко гледаше, че нямаше как да се размекне човек.
- Другият път да си по-точен.
Усмихнах му се сладко и влязохме в киното. Показахме билетите си, но преди да влезем в залата взехме пуканки и две коли. Доста лутане ни отне да стигнем до местата си, но се добрахме някак си. Настанихме се удобно както подобава. Облегнах се на рамото на брат си и се загледах в филма.. като от време на време си вземах по някоя пуканка и отпивах от колата си.
- Дийн, удобно ли ти е ?
Попитах и го погледнах. Тъй като не само на мен трябваше да ми е удобно.
Alisa Kerr
Human
Human

Писане by Dean Winchester on Сря Фев 29, 2012 7:42 pm

Ей ама нямаше начин да пропусне да направи забележка.Винаги,когато й паднеше случай ми натякваше,но какво да я правя..Влязохме и се настанихме.Тя беше избирала филма,аз само бях купил билетите.И естествено..как можех да очаквам,че сестра ми ще избере нещо различно от романтична комедия..Облегна се на рамото ми и се загледа,а аз..аз едвам не заспивах.
-Да бе да,удобно ми е.
Казах сънено като се наместих и тя отново положи глава на рамото ми.Клепачите ми се затваряха бавно,а в един миг вече бях задрямал.
Dean Winchester
Human
Human

Брой мнения : 141

Писане by Alisa Kerr on Сря Фев 29, 2012 7:48 pm

Засмях се и продължих да си гледам филма. Филма продължи някъде около 1-2 часа.. Тъкмо ставах, но се усетих, че Дийн бе задрямал. Побутнах го, но той не реагираше.. Реших малко да се позабавлявам и започнах да му разтягам бузите.. Беше много смешен.. Само как се смях.. След минутки само ние бяхме останало в залата..
- Ейй !!
Извиках с висок тон. Надявах се братчето ми да се събуди от дълбокия зимен сън.
Alisa Kerr
Human
Human

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото