Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!

Join the forum, it's quick and easy

Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Paris the city of love...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)
Edmon Dantez EmptyEdmon Dantez I_voting_barEdmon Dantez Empty 
Serena Van Der Woodsen. (584)
Edmon Dantez EmptyEdmon Dantez I_voting_barEdmon Dantez Empty 
Alisa Kerr (387)
Edmon Dantez EmptyEdmon Dantez I_voting_barEdmon Dantez Empty 
Alison Rotwailer. (340)
Edmon Dantez EmptyEdmon Dantez I_voting_barEdmon Dantez Empty 
Charlie Rhodes (331)
Edmon Dantez EmptyEdmon Dantez I_voting_barEdmon Dantez Empty 
Barbara. (317)
Edmon Dantez EmptyEdmon Dantez I_voting_barEdmon Dantez Empty 
Никол Мур (248)
Edmon Dantez EmptyEdmon Dantez I_voting_barEdmon Dantez Empty 
Caroline Forbes (163)
Edmon Dantez EmptyEdmon Dantez I_voting_barEdmon Dantez Empty 
Blair Waldorf. (144)
Edmon Dantez EmptyEdmon Dantez I_voting_barEdmon Dantez Empty 
Dean Winchester (141)
Edmon Dantez EmptyEdmon Dantez I_voting_barEdmon Dantez Empty 

Latest topics
» Споделете вашите банери!
Edmon Dantez EmptyСъб Юли 28, 2012 12:28 am by Дерек Вон Монро.

» Себастиян Клейтън
Edmon Dantez EmptyВто Юни 12, 2012 4:33 pm by Себастиян Клейтън

» Смяна на лик/име.
Edmon Dantez EmptyВто Май 15, 2012 7:02 pm by Alison Rotwailer.

» I feel you close, I feel you breathe And now it's like you're here You're haunting me.You're the reason that we started this fight
Edmon Dantez EmptyЧет Апр 26, 2012 8:36 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ария Мономъри
Edmon Dantez EmptyНед Апр 15, 2012 1:56 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Айфеловата кула
Edmon Dantez EmptyПет Апр 13, 2012 10:47 am by Amelie

» Търся си другарче за РП.
Edmon Dantez EmptyВто Апр 10, 2012 6:41 am by Amelie

» Търся си...
Edmon Dantez EmptyПон Апр 09, 2012 10:50 am by Caroline Forbes

» Имение "Castillo Caribe"
Edmon Dantez EmptyПон Апр 09, 2012 9:42 am by Amelie

Edmon Dantez Zru4I Edmon Dantez KYs6h Edmon Dantez KjNYY Edmon Dantez 7RGJk Edmon Dantez KXcth
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Окт 27, 2021 6:18 am
Visitors
Edmon Dantez Flags_1

Edmon Dantez

2 posters

Go down

Edmon Dantez Empty Edmon Dantez

Писане by Натаниъл Грей Сря Фев 29, 2012 5:39 pm


#Име: Едмон Дантес
#Години на героя: 18
#Пол: мъжки
#Раса: върколак
#Професия- ученик, играч във футболния отбор
#Характер- Странен и непостоянен характер. Освен него Еди има и изключителен самоконтрол над действията и емоциите си. Хората трудно биха разбрали същността на мислите му, но той техните да. Тази негова силна проницателност може би е най - доброто му качество. Но като оставим всичко това, той е добър по душа и романтична натура, надарена с търпение и здрави нерви. Не позволява на всички да опознаят нежната му страна, защото знае, че ако си прекалено сладникав, околните ти се качват на главата. Единственото нещо, което може да го издаде в неподходящия момент, е че се зачервява като домат. На моменти е много спънат и тромав и се издънва постоянно. Освен всичко това той е ненадминат кавалер и строго обучен на обноски и етикет.
#История- Заглавие: Re: Създаване на върколаци. Чет Яну 26, 2012 5:05 pm
Име: Едмон (Еди)
Години: 18
Раса: Върколак
Характер: Странен и непостоянен характер. Освен него Еди има и изключителен самоконтрол над действията и емоциите си. Хората трудно биха разбрали същността на мислите му, но той техните да. Тази негова силна проницателност може би е най - доброто му качество. Но като оставим всичко това, той е добър по душа и романтична натура, надарена с търпение и здрави нерви. Не позволява на всички да опознаят нежната му страна, защото знае, че ако си прекалено сладникав, околните ти се качват на главата. Единственото нещо, което може да го издаде в неподходящия момент, е че се зачервява като домат. На моменти е много спънат и тромав и се издънва постоянно.
История: Потомък съм на големия, стар род Дантес. Той отдавна изгуби своя блясък, но все още се намират хора, които още се сещат за него. Имам силно изразена италиянска жилка. Роден съм във Флоренция, израснал съм покрай бреговете на Марсилия и сега живея в Париж. Когато бях на 14 разбрах за тайната на своето семейство. Беше доста силен шок за хлапе на тази възраст. След това получих отговори на толкова много въпроси...разбрах защо онези "хора" както си мислех тогава нападнаха мен и майка ми когато бях дете.Както и да е, тя умря за да защити мен. Докато съм жив ще нося тази вина. Разбрах и защо са искали да ме убият. В рода ми се предава върколашкия ген. Група вампири са се почувствали заплашени и са решили да прекъснат моя род. И какво по - лесно от това да убият единствения наследник и то докато е още дете? На родното ми място отдавна са били предавани легенди за нас. Махнали сме се и сме започнали нов живот. Но точно тогава аз започнах да усещам промяна. Никога не съм обичал да се бия и не съм показвал ярост към другите. Но тогава се появиха внезапни изблици на гняв...неприсъщи за мен. Точно в един такъв изблик, ритнах най - добрия си приятел в главата и той умря. Освен, че загубих важен за мен човек, аз се превърнах и в чудовище. Следващото пълнолуние ме свари неподготвен и от това пострада семейството на онова нещастно момче. Освен това, в малкото градче в което живеехме хората разбраха за съществуването ни. Но много малко от тях оцеляха за да разказват. Оцелелите все още ме наричат " кървавият жътвар" Никога няма да си простя, че затрих почти целия град. Вероятно винаги когато се сетя за това, ще тъна в тиха агония. Ако баща ми, дядо ми и леля ми не бяха ме спрели, можеше да има още жертви...този който затри цял град. Вторият ми шанс за нов живот започна, когато се преместихме отново. Да точно тук. Но вместо спокойствие, открих свят изпълнен със повече странни същества отколкото някога съм предполагал. Изпитвам смесени чувства към вампирите - имам известен негативизъм към тях, след като убиха майка ми...но понякога ми се иска всички същества да се разбираме. Все пак съдбите ни са близки.
#Външен вид- Висок, със задоволително оформени мускули. Лицето му е с хармонични черти, проницателни сини очи и плътни устни. Косата е кестенява. Тя в повечето случаи е рошава, но понякога и отделя по малко време. Няма точно изразен стил на обличане, но е достатъчно да се каже че за него е нормално един ден да носи най - обикновена тениска и дънки а на другия да е с костюм. Много си пада по изискания стил.
#Снимка и известна личност, която използвате: - -Тук!
На снимката е Alex Pettyfer
#Допълнително: - много обича футбол, интересите му са малко остарели, но въпреки това си пада по лукса. В негов плюс е, че баща му е много богат. Обича викторианския стил във всичко и понякога го смятат за откачен.

Натаниъл Грей
Натаниъл Грей
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 74
Join date : 29.02.2012

Върнете се в началото Go down

Edmon Dantez Empty Re: Edmon Dantez

Писане by Serena Van Der Woodsen. Сря Фев 29, 2012 5:41 pm

Одобрен си,добре дошъл :)
Serena Van Der Woodsen.
Serena Van Der Woodsen.
Queen
Queen

Брой мнения : 584
Join date : 28.12.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите