Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)

Serena Van Der Woodsen. (584)

Alisa Kerr (387)

Alison Rotwailer. (340)

Charlie Rhodes (331)

Barbara. (317)

Никол Мур (248)

Caroline Forbes (163)

Blair Waldorf. (144)

Dean Winchester (141)

Latest topics
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 22, на Съб Май 19, 2018 2:05 pm
Visitors

Домът на Блеър Уолдорф.

Go down

Домът на Блеър Уолдорф.

Писане by Blair Waldorf. on Вто Фев 28, 2012 3:58 pm

Антре:
Spoiler:

Кухня:
Spoiler:

Спалнята на Амбър:
Spoiler:

Гардероба на Амбър:
Spoiler:

Банята на Амбър:
Spoiler:

Хола:
Spoiler:

Фитнеса:
Spoiler:

Градината:
Spoiler:

Къта за усамотение:
Spoiler:

Люлката:
Spoiler:

Басейна:
Spoiler:

Последната промяна е направена от Blair Waldorf. на Чет Мар 29, 2012 7:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Have you ever danced in the rain?
Or thanked the sun?
Just for shining, just for shining.
Or the sea?

I think I should know how
to make love to something innocent
without leaving my fingerprints out no
L-O-V-E's just another word
i'll never learn to pronounce
.

When two people meet, each one is changed
by the other so you've got two new people.

Blair Waldorf.
Queen
Queen

Брой мнения : 144

Вижте профила на потребителя http://rpg-paris.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: Домът на Блеър Уолдорф.

Писане by Chuck Bass on Чет Мар 29, 2012 7:20 pm

Хм,поредната вечер прекарана у дома в комапнията на много..секси дами.Тъкмо,когато си наливах уиски в чашата,а една от брюнетките сваляше ризата ми телефонът на нощното шкафче извибрира.Не обърнах внимание,който и да беше щеше да почака,но това се повтори.
Взех го и на дисплея беше изписано име,което не можех да повярвам,че ме търси,а точно Блеър.
Усмихнах се предоволно и вдигнах телефона,правейки знак на момичетата да спрат с действията си,които бяха изключително разсейващи.
-Защо ли ми звъни Мис Уолдорф?
Казах любопитно,но и леко пренебрежително.О,да.Може би защото предния път,когато се видяхме целунах бузата й и тя ми каза,че съм свиня.Ах,Блеър винаги е изпитвала привличане към мен,просто никога не е искала да го принзае.Все пак никой не можеше да устои на мъж от семейство Бас,особено на мен,Чък Бас.
-Ела веднага,Чък!
Каза Уолдорф и затвори.Хм..защо пък трябваше да ходя.Да не й бях някоя марионетка.А и тези две карасавици определено не бяха за изпускане.Но от друга страна ми беше любопитно за какво толкова й бях нужен?Обикновено с нея или се драчехме или съсипвахем живота на някого.
Е,любопитството в мен надделя и трябваше да изпратя двете ангелчета да си вървят.Сигурно полудявах,да зарежа прекрасна френска тройка, и да отида при Блеър.Но явно нощта се очертаваше по-различна от обикновеното.
Станах от леглото и облякох набързо някакъв костюм,оформих небрежно косата си и се качих в лимузината.След минути бях пред дома на Уолдорф.
Качих се на 3тия етаж с асансьора и Дорота ми отвори.
-Блеър!
Извиках за да ме чуе.Нямах търпение да разбера защо ме е повикала.Но докато я чаках,в което бях убеден,че ще стане,се настаних удобно на канапето в антрето и си налях чаша уиски.
Chuck Bass
Human
Human

Брой мнения : 28

Вижте профила на потребителя

Писане by Blair Waldorf. on Пет Мар 30, 2012 7:27 pm

Пронизителния звън на телефона ми се чу от другата стая.
- Доротааа.- казах лениво,а тя побърза да ми го донесе.
Натиснах средното копче на Блекберито си и вперих поглед в името на подателя на новия СМС и го прочетох набързо.Момчето,което наскоро бях срещнала в парка се оказа син на английския посланик,а и имах нужда да се отърся от Чък,за това с нетърпение очаквах срещата ни с Марк,но денят се очертаваше да е пълно разочарование,защото ми беше писал,че няма да успее да дойде за вечеря.
Нацупих устни и се замислих каква ли би могла да бъде причината да промени плановете си,при положение,чи той бе този,който ме бе поканил на среща.Изскърцах със зъби,когато ми се изясни и гневно набрах Чък.
- Ела веднага,Чък! - изсъсках в телефонната слушалка.
Поклатих глава,не можех да повярвам,че отново е саботирал срещата ми.Докато го чаках се преоблякох с новата си рокля и обух любимите "Jimmy Choo",взех да разресвам и без това перфектната си коса,когато чух познатия глас..
- Блеър!
От стълбището видях Чък и заслизах бавно.
- Може би имаш да кажеш нещо относно това?-повдигнах вежда и му подхвърлих телефона си.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Have you ever danced in the rain?
Or thanked the sun?
Just for shining, just for shining.
Or the sea?

I think I should know how
to make love to something innocent
without leaving my fingerprints out no
L-O-V-E's just another word
i'll never learn to pronounce
.

When two people meet, each one is changed
by the other so you've got two new people.

Blair Waldorf.
Queen
Queen

Брой мнения : 144

Вижте профила на потребителя http://rpg-paris.bulgarianforum.net

Писане by Chuck Bass on Пет Мар 30, 2012 7:50 pm

Ето,че и принцеса Блеър се появи.Както очаквах,разгневена.Всъщност докато я чаках осъзнах кой ден сме и..мда.Бях съботирал срещата й.Неее,не защото имах привличане към нея.Просто исках да се позабавлявам.Блеър никога не подбираше добре момчетата,с които излизаше и все още не разбираше,че по-добър от Чък Бас няма,а защо...защото съм просто Чък Бас и другото е излишно.Никоя не можеше да устои на чара и сексапила ми,дори малката Уолдорф.Колкото и да го прикриваше от километри личеше,че има привличане към мен,та кой нямаше?!Както и да е.
Една доста доволна усмивка се разтегли по лицето ми,оставяйки телефонът на масичката пред мен.
-Какво да кажа,Блеър?Искаш да се принзая за виновен?
Изсмях се злобно и взех чашата си със скоч като отпих малка глътка.
-Съжалявам,но не съм аз.Някой друг е съботирал срещата ти.Аз бях прекалено зает с хм...доста красиви дами,за да се занимавам с глупостите ти.
Присвих рамене,а надменният ми смях огласи цялото помещение.Бях повече от сигурен,че щеше да побеснее и точно това ме радваше.Обожавах да я дразня.
-Добре,виновен съм.Но какво толкова?!Той и без това беше..как да го кажа по-меко...мухльо.
Усмихнах се доволно,въпреки че ме напушваше на смях при вида на физиономията й.
-Оу и между другото Уолдорф,изглеждаш зашеметително.Жалко че Томас?Или както се казваше няма да може да дойде на срещата..
Chuck Bass
Human
Human

Брой мнения : 28

Вижте профила на потребителя

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото