Paris the city of love...
Добре дошли в Париж!

Намирате си в Париж,града на любовта,но какво става вечер?По калдаръмените улици плъзват какви ли не същества!Присъединете се към вампирите,вещиците,върколаците и другите митични създания или бъдете част от групата на хората...единственото,което искаме от вас е да се забавлявате!
Вход

Забравих си паролата!

Top posters
Katherine. (626)

Serena Van Der Woodsen. (584)

Alisa Kerr (387)

Alison Rotwailer. (340)

Charlie Rhodes (331)

Barbara. (317)

Никол Мур (248)

Caroline Forbes (163)

Blair Waldorf. (144)

Dean Winchester (141)

Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 22, на Съб Май 19, 2018 2:05 pm
Visitors

Starbucks cafe

Go down

Starbucks cafe

Писане by Blair Waldorf. on Чет Дек 29, 2011 12:44 pm

Blair Waldorf.
Queen
Queen

Брой мнения : 144

Вижте профила на потребителя http://rpg-paris.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: Starbucks cafe

Писане by Izzie. on Вто Фев 28, 2012 10:23 pm

Изи вървеше забързана из улиците на Париж. Днешния ден и се струваше малко повече от гаден, а съдбата беше малко повече от жестока с нея. Проклинаше хиляда пъти момента, в който бе решила, че точно днес трябва да сложи най-високите си токчета, изобщо не предвиждайки, че ще се изгуби в този голям град. Да, беше нова и да, трябваше да внимава къде върви и какво прави, но уви, разсеяната и личност бе по-силна от внимателната тази. Сега прозвуча като шизофреничка, но понякога самата тя не знаеше каква е. Но не искаше и да разбира, нейната реалност и харесваше повече от чуждата и приемливата тази.
Луташе се вече сигурно час, а токчетата и вече си казваха своето, карайки краката и да пулсират от болка. Не че не беше свикнала да ходи на високо, просто любимите и обувки не я обичаха така, както ги обичаше тя.
За неин огромен късмет се озова пред едно от многото "Starbucks" тук и забързано нахлу вътре. После щеше да му мисли как ще се прибере, е поне помнеше адреса си, винаги можеше да си хване такси. Въпроса бе, че ненавиждаше такситата, не обичаше да се вози на чужд гръб, нищо че след това си плащаше. Просто чуждата помощ под каквато и да е форма не я удовлетворяваше.
Нареди се на не много голямата опашка и зачака реда си. Шареше с поглед по щандовете и масите, избирайки си най-добре осветената масичка, но която да седне след това, стига някой да не я изпревареше. След няколко минути дойде и нейния ред. Честно казано нямаше идея какво да пие, но идеята да седне и да си почине от безпосочното лутане бе толкова изкушаващо. Поръча си голямо лате, заглеждайки се в сладкото момче зад щанда. Имаше онази позната парижка жилка, която я палеше всеки път, когато видеше подобни черти. След като получи поръчката си видя, че на избраната и маса вече бе седнало едно русокосо момиче, но тя толкова си я хареса, че реши да се натрапи.
-Това ще ти прозвучи странно, но тази маса наистина ми хареса. Ще имаш ли нещо против да седна, обещавам че няма да нахалствам. - избърбори набързо Изи, надявайки се момичето да не я вземе за поредната луда из улиците на Париж.
Izzie.
Human
Human

Брой мнения : 47
Местожителство : Paris (:

Вижте профила на потребителя

Писане by Alisa Kerr on Вто Фев 28, 2012 10:43 pm

Поредният скучен ден из Париж. Очакваше се, че ще бъде приятен ден , но това не стана. Още със събуждането си Алис се изнерви.. тъй като шибания й телефон звънеше на всеки 5 минути.
След няколко минутки вече беше права и навесила нос надолу.. ако я беше видял някой щеше да я помисли за сумнамбул. Беше ужасна гледка.
След още няколко минути тя обиколи половината къща за да стигне до най-удобната баня в цялата къща. Приготви се набързичко и реши да излезе малко за сутришна разходка. Облече всекидневни дрехи и излезе да се поразкара из пътищата. Не си падаше много по официалните облекла, но когато се налага какво да се прави.
Докато стигне до колата си трябваше да мине поне 3-4 врати. Качи се в колата и тръгна из улиците. Трябваше да ходи из улиците, но в последният момент реши, че ще й е по-лесно да кара из тях.
Стигна до едно приятно място и реши да поседне. Над входа имаше табела "Starbucks cafe" влезе там и се огледа. Видя една много приятна и най-добре осветена масичка и реши да побърза да седне докато някой не е изпреварил. А сутришната гледка беше невероятна от там. Седна, но нищо не поръча.. дори нямаше смисъл да сяда но все тая.
Изведнъж русокосо момиче прекъсна мислите й с въпроса си дали може да седне на тая масичка. Малко прозвуча налудничево но нищо..
- Мда .. Заповядай.!
Усмихнах и се и отново се загледах в гледката която се откриваше отстрани на момичетата.
Alisa Kerr
Human
Human

Брой мнения : 387

Писане by Izzie. on Чет Мар 01, 2012 5:31 pm

Имаше моменти, в които асоциалната и същност се превръщаше в нещо коренно различно от това. Ставаше бъбрива и в чести случаи досадна, но това си беше тя - странна до мозъка на костите си. Да не говорим, че в присъствието на някой, пък било то и непознат, тя просто се чувстваше длъжна наруши тишината, казвайки нещо. В повечето случаи е завързвала разговори, а в последствие и приятелство, но е попадала и на особняци като нея, които я даряваха само с един пренебрижителен поглед.
Не бе сигурна дали момичето срещу нея ще се окаже разговорлива, а умението и да разпознава хората от пръв поглед беше дефицитно множество за това в първите няколко минути реши просто да пази цивилизовано мълчание, пиеща си кафето, не занимаваща никой със странния си характер. А русокоската срещу нея продължаваше да рее погледа си навсякъде, но не и към Изи, което не беше шокиращо просто нашето момиче бе свикнало на внимание, а когато не му се отдадеше такова...Е, да кажем че се учудваше.
Тогава нещо привлече вниманието на Изабела. Погледна под масата и видя обувките на русокосото момиче.
-Господи! Маноло Бланик колекцията есен-зима, нали?! - възкликна като малко дете Изи. И ето, че очевидна общата любов към света на токчетата свърза две непознати. Надяваше се само да не изглежда като някоя лунатичка, викайки по хорските обувки.
Izzie.
Human
Human

Брой мнения : 47
Местожителство : Paris (:

Писане by Alisa Kerr on Чет Мар 01, 2012 6:42 pm

За момент загубих ума и дума.
- А.. Ъ..
Казах объркано. След малко осъзнах, че това се отнася до мен по точно до обувките ми.
- Да.. Харесват ли ти?? И ти ли си почитателка на модата?
Зададох няколко въпроса на момичето срещу мен. Ухилих се здраво и си казах:
- Намерих сродна душа.!
Просто обожавах обувки.. били то с токчета или не. Имах цяла колекция в дома си. Дори имам специален кът. Под кът имах предвид стая, която е пълна с обувки. Толкова се надявах русокоската отсреща да отговори с положителен отговор, че чак очите ми блестяха.
Alisa Kerr
Human
Human

Писане by Alisa Kerr on Съб Мар 10, 2012 4:33 pm

Но след малко телефонът ми звънна и ме извикаха спешно. За съжаление трябваше да си тръгна.. Стана ми малко неловко, но нямаше как да не тръгна. Взех багажа си и тръгнах..
- Съжелявам .. Довиждане..
Качих се в колата си и потеглих.
Alisa Kerr
Human
Human

Писане by Никол Мур on Нед Апр 01, 2012 10:19 am

Грабнхах телефонът, слушалките, ключовете и бързо слезнах по стълбите.Чух приближаващи лапички докато обувах обувките си .. беше Макс който седна на пода и ме гледаше тъжно ..
-Аа не, не ме гледай с този твой мил кучешки поглед който казва "Вземи ме с теб", но сякаш на стена говорех, въздъхнах като взех шарената каишка като отворих вратата и му направих път да мине.
Излезнах, заключих като се обърнах а той доволно беше изплезил език, грабнах влачештия се по земята каиш и тръгнах напред.
-Да знаеш само че ще ти е много скучно!
Говорех разни глупости на кучето докато не стигнах до големите порти.Тръгнах по тихата уличка водеща към центъра .. мм по това време имаше доста хора, повдигнах рамене вървейки напред.
Скоро бях в центъра, от дълеч забелязах любимото си кафене "Starbucks cafe" затичах се натам, спрях се пред вратата като завързах Макс точно до прозорците.
Влезнах вътре и отидох до касата ..
-Двойно лате.-Усмихнах се.
Седнах на една маса точно до прозорците за да наглеждам кучето, една жена се приближи и ми остави кафето. Усмихнах се мило като отпих малко ..
Никол Мур
Demon
Demon

Брой мнения : 248

Писане by Alison Rotwailer. on Нед Апр 01, 2012 10:31 am

,,Аах това време!'' намръщи се Алисън и си сложи палтото .. Взе си дамската чанта като сложи всичко , което трябваше на човек като нея ..
Обу си едни дълги обувки и излезе .. Заключи и тръгна .. Аах , този вятър .. Беше студено за времето си.Вятарът беше силен и рощеше косата на Ал.
Искаше леко да се освежи , искаше да изпие нещо топло и хоп - пред нея се появи любимото й кафене .. - Starbucks cafe..
Побърза да влезе, отвори вратата и я лъхна топлият бриз .. Съблече си палтото и се нареди на опашката .. Когато дойде нейният ред , тя каза на една от сервитьорите:
- Едно експресо с повече мляко ..
След миг вече беше готово , взе го и се огледа за свободни маси ..
Пред нея се откри една маса на която стоеше едно младо момиче .. доближи се до нея и я попита:
- Свободно ли е тук?
- Да!

Каза любезно непознатата и се усмихна на Алисън ..
Alison Rotwailer.
Human
Human

Брой мнения : 340
Местожителство : Париж

Писане by Никол Мур on Нед Апр 01, 2012 10:45 am

Съблякох якето си като го закачих на стола си.Хванах с две ръце топлата чаша ...мм приятния и топъл аромат се разнесе около мен затворих очи като поех дълбоко въздух.
Едно симпатично момиче се приближи и попита дали мястото е свободно, усмихнах се мило ..-Да!
Отпих от кафето като погледнах момичето, дали да не я заговоря, или пък .. ъгхх погледнах през прозореца като спрях погледа си върху Макс усмихнах му се мило, след което върнах погледа си към момичето ..
-Аз съм Никол! Казах някак радостно и подадох ръка напред!
Никол Мур
Demon
Demon

Писане by Alison Rotwailer. on Нед Апр 01, 2012 10:51 am

-Аз съм Никол!
Каза момичето и подаде весело ръката си ..
- Алисън ..
- Приятно ми е!

Здрависахме се и се погледнахме .. Беше приятно момиче,но и някак позната на Алисън .. сигурно я познаваше в далечните й години .. Не беше сигурна , но знаеше , че от някъде я познава ..
- Е нова ли си тук?
Погледна към момичето и се усмихна..
- Може да се каже , а ти?
Каза Ал и се усмихна ..
- Живея тук от както се помня ..
Каза Никол и обърна поглед ..
- Е , харесва ли ти в Париж?
- Да доста приятен град е за живеене , има доста забележителности ..

Alison Rotwailer.
Human
Human

Брой мнения : 340
Местожителство : Париж

Писане by Никол Мур on Нед Апр 01, 2012 11:06 am

Алисън, защо ми говори толков амного това име ? Отплеснах се за секунда, добре де минута а момичето ми беше задало няколко въпроса а аз не можех да сваря да отговарям ..
-Ъм да, може да се каже .. наскоро се нанесохме с осиновителите ми.-Усмихнах се.
-А ти?!
Живея тук от както се помня ..
-Хубаво е да живееш на едно място, тоест да не се местиш .. ти си щастливка, ние постоянно се местим, но това е последното местене!За мое щастие .. -Засмях се.
Момичето ме попита дали ми харесва в Париж, шегуваше ли се, на кой не би му харесало ..
-Да доста приятен град е за живеене , има доста забележителности ..-Усмихнах се.
Отпих от вече не толкова горещото си кафе като погледнах Макс.
-Мм, обожавам магазините както и Лувъра! -Засмях се.
Никол Мур
Demon
Demon

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото